2737
2734

بجه ها همش تو کارامون سرک میشه و دخالت میکنه و حسادت همشم نیشو کنایه میزنه ولی بخدا ما همش هواشو داریم میاد نمیزاریم پاشه کاری کنه همه چیو خودمون اماده میکنیم و هیچ وقت کنایه نمیزنیم بهش دخالت نمیکنیم باورتون میشه تا جز پذیرایی خونش اونم تو ۱۰ سال عروسیش ۵ ۶ بار اونم ب دعوت خودش جایی دیگه از خونشو ندیدیم اونم در حد ۴ ساعت نهایت ۵ ساعت ولی خودش میاد خونمون همش زیاد چلو و پلو میخوره اون چتدباریم ک ما رفتیم همش بهمون سالاد الویه و ی بارم جوجه داد دیگه هیچ ایناش بدرک دخالتاش و کنایه هاش و فضولیاش رو مخع کوچیکرین چیز مارو هم بفهمه یا بزور داداشم از زبون ما میکشه بهش میگه میده تحویل خانوادش و کل عالم میدونن خانوادم پشت سرش میگن اینجوریه اما جلوش حفظ ظاهر میکنن دیگه خیلی پرو شده اوج گرفته بچه ها گاهی ک فضولی میکنه یا نیکه میندازه چجوری منم جلوش وایستم درست شه ادم شه

اوج ارامش من خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

محل نذار بهش 

بی تفاوت باش 

وقتی چار بار سرد برخورد کنی حالیش میشه

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد

دقیقا عروس مام شبیه اینه و شایدم بدتر من که اصلا شخصیت خودما زیر پا نمیزارم اصلا همکلام نمیشم باهاش 

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 
2706