2733
2734
عنوان

افزایش قد با گروه تالر داینامیک

406 بازدید | 70 پست

بچه ها کسی ازش استفادا کرده؟ من خعلی وقته خریدمش، ی مدت انجام دادم ۲ سانت بلندتر شدم! 

بعد الن میخاستم ک ببینم نظر بقیه چیا راجبش؟ رفتم ت نی نی سایت دیدم خعلیا گفته بودن ک دروغه واینا من تازه میخاستم ک‌امروز شروع کنم، یکم ی جوری شدم، دو دل شدم 

چون تمریناتش صبح وشب ب مدت ۳ ماه بایدانجام بشه! 

نظر شما چیه؟؟ راجبش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چجوریع تمریناش؟

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
تو 13 روز محاله دو سانت  تمرینات سه هفته اول فقط مقدماتی هست که بدن نرم بشه  چجوری دو سا ...

من  ازسایت هم خریدم، از اینستا یه پیچ هم داشتن، خریدم، ولی ازپکیجی ک ازاینستا دادن بهم خریدم، وانجام دادم وب نظرخودم ک ۲ سانت واقعا بعد انجامشون بلندتر شدم، چون حرکات اصلاحی هم داشتن‌ ، حرکاتی برای پای پرانتزای وافتادگی شانه واینا 

وقتی نتیجه دیدی خب ینی واقعیه و ادامه بده  بعدشم رایگانش هست تو چرا پول دادی بابتش

من چتدین ماه پیش خریدم پیشه گف ۷یا۸ ماه پیش

نمیدونستم ک رایگانه🥲🥲

والان میخام‌شروع کنم دوباره ولی حوصله اون همه حرکت رو ندارم خعلی خسنه کننده هستن برام

من چتدین ماه پیش خریدم پیشه گف ۷یا۸ ماه پیش نمیدونستم ک رایگانه🥲🥲 والان میخام‌شروع کنم دوباره ول ...

عیب نداره چه میشه کرد🚶‍♀️

آره سخت و طولانیه

☁️🌈در این دنیا اگر غم هست؛                                                    صبوری کن ، خدا هست!🌱🙂  
۱۵۳ خوبه دیگه منم ۱۵۶-۱۵۷ ایناعم راضیم

دوست دارم بلند تر شم🥲اخه همه میگن کوتاهی وایتا 

وتازه اختلاف قدم بانامزدمم زیاده، اون ۱۷۵ من ۱۵۳

میخام حداقل نهایتا ب ۱۵۶ یا۱۵۷ برسم ! 

2706