2733
2734

درسته نباید زن ستیز باشیم و مرد خیانت کرد سریع انگشت اتهام نگیریم به سمت زن طرف که آی تو براش کم گذتشتی آی تو سرد بودی به خودت نرسیدی 

ولی من توی همین سایت خیلی زیاد دیدم که اگه زنی بگه به شوهرم خیانت کردم 

همه میان میگن قضاوتش نکنید شاید کمبود محبت داشته شوهرش براش کم گذاشته 

توبه کن خدا می‌بخشه 

خیانت کثیفه ،نجسه چه زن انجامش بده چه مرد 

زن ستیز نباشیم ولی خود خواهم نباشیم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هرکسی خیانت کنه لیاقت نداره حتی تف بندازی تو صورتش چه زن چه مرد والا حیوونم به جفتش متعهده کاش هرکی خیانت میکرد همون موقع میمرد تا زمین پاک میشد از این نجسا

کاش میشد بشی🖤💔

زن.برابرمرد#  مرد.برابرزن#  

هردو از جنس خاک. هردو فرزندان ادم و حوا. قضاوت نکنیم از دور. وقتی که هیچی نمیدونیم. 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2740
درکل نباید ب جای کسی قضاوت کرد ما تو شرایطش نیستیم چ زن چ مرد

خیانت هیچ توجیحی نداره تحت هیچ شرایطی در بدترین حالت آدما غلط میکنن خیانت بکنن میتونه گورشو گم کنه از رابطه بیرون بعد هرکاری خواست بکنه

کاش میشد بشی🖤💔
زمین گرده قضاوت نکن

خیانت قضاوتش جایزه کسی که خیانت میکنه یه آشغاله کسیم که در جایگاه آشغال باشه چندان مهم نیست قضاوتش بکنی یا نکنی چون اصلا درجایگاه انسان نیست من حتی حیوونم قضاوت نمیکنم ولی گفتم که یه خائن از حیوونم کمتره

احتمالا خودت خیانت کردی که اینجور نگران یه تیکه آشغالی که قضاوت بشه یا نشه

کاش میشد بشی🖤💔
خیانت قضاوتش جایزه کسی که خیانت میکنه یه آشغاله کسیم که در جایگاه آشغال باشه چندان مهم نیست قضاوتش ب ...

تو دیگ چقد بیشعوری بابا 

بخاطر تهمت زدنت مث سگ جون میدی 

درسته مجازیه ولی تهمتی ک بهم زدی امسال یقه خودتو میگیره

تو دیگ چقد بیشعوری بابا  بخاطر تهمت زدنت مث سگ جون میدی  درسته مجازیه ولی تهمتی ک بهم زد ...

تو مشخصه خیلی شعور و شخصیت داری که ادبیات صحبت کردنت اینقدر سخیفه

اول برو ببین به چی میگن تهمت بعد بیا اینجا ننه من غریبم بازی در بیار من گفتم احتمالا این تهمت نیست حامی خائنین

از من بکش بیرون برو از آشغالای خائن حمایت کن

کاش میشد بشی🖤💔
امسال تاپیک زدنتو میبینم شهریور ماه که اه و ناله کنی

آره سیوم کن حتما که اگه آشغال شدم بیای حمایتم کنی تا بیشتر پر و بال بگیرم و به کثافت بودم با حمایت بیشتری ادامه بدم

احتمالا علم غیب هم داری زمان دقیقم میدونی نوستراداموس یه بار دیگه دقیگت کن ببین خطا نداره همون شهریوره؟ احیانا مهر نیست؟ بی زحمت تو که بلدی بگو دقیقا چندم شهریور تاپیک میزنم؟

کاش میشد بشی🖤💔
2706