2726

سلام پسرم چهار ماهو 9 روزشه. هنوز ختنه نکردم. الان هم تو دوراهی موندم ک کی ختنه کنم. الان ک آمادگیشو ندارم واقعا. تابستونم ک هوا گرما میترسم اذیت شه. ولی مامانم امروز گف ک تا پاییز بچه به چهار دستاو پا میوفته حرکتاشزیاد میشه و  خیلی اذیت میشه.نظرشما چیه؟ تجربه هاتون رو بگین لطفا. راسی این که چه مدل ختنه ای بهتر و راحت تره؟ مرسی همگی

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بچم ٩ روزش بود ختنه كرديماگه بچه وضعيت سلامتى و قواى بدنش خوبه هرچى زودتر بهتره حلقه اى بود ، تا ١٠ روز خوب شدكار سختى نيست

واقعا استرس دارم. اصلا نمیدونم چجوریه. 

2728

منم پسرم ۳ ماهش بود ختنه کردیم تیرماه بود. اصلا اذیت نشد. ختنه اش هم حلقه ای بود با نظر مادرت موافقم بچه که بچرخه یا چاردست و پا بره اذیت میشه. تو اولین فرصت اینکارو انجام بده.

جاری من هی امروز و فردا کرد طفلک پسرشو تا الان که ۷ سالشه و امسال میره مدرسه هنوز ختنه نکرده.

منم پسرم ۳ ماهش بود ختنه کردیم تیرماه بود. اصلا اذیت نشد. ختنه اش هم حلقه ای بود با نظر مادرت موافقم بچه که بچرخه یا چاردست و پا بره اذیت میشه. تو اولین فرصت اینکارو انجام بده.جاری من هی امروز و فردا کرد طفلک پسرشو تا الان که ۷ سالشه و اسال میره مدرسه هنوز ختنه نکرده.

یعنی اول تابستون انجام بدم خوبه؟ گرما اذیت نمیکنه؟

اگه الان ببریش خیلی بهتره،امادگی نمیخواد ترس خودتو بذار کنار بفکر بچت باش

هرچی سنش کمتر باشه براش راحت تره زودتر خوب میشه،الان بهترین موقع هست،بخاطر ترس خودت بچه رو عذاب نده

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤

الان یه کوچولوش چسبندگی شدید داره دکتر ش گفت برو دوسه سالگیش بیارش تاجداکنم 

ازفکروخیال روز وشب ندارم اخه تا دوسه سالگیش که کامل میچسبه

میشه برای حل مشکل وآروم شدن دلم یه صلوات بفرستین.       ممنون
الان یه کوچولوش چسبندگی شدید داره دکتر ش گفت برو دوسه سالگیش بیارش تاجداکنم ازفکروخیال روز وشب ندارم اخه تا دوسه سالگیش که کامل میچسبه

پسرت چندسالشه خودتون خواستید روش سنتی باشه من مامانم نذاشت سنتی باشه البته حالا با لیزر انجام میدن خیلی راحت تر 

2706