2737
2734
عنوان

کراش

130 بازدید | 10 پست

بچه ها رو یه پسره کراش دارم اونم فک کنم خوشش میاد استوری عامو لایک نمیکنه ریپلای می‌کنه ازینا می‌فرسته😍 (عکسای خودمو) من اوایل لایک میکردم فقط سری پیش نکردم گفتم شاید یه بحث بندازه وسط این سری بازم فقط ری اکت داد دیشب ب استوریم😐

دوتا سوال دارم ازتون رفقا یکی این که الان چیکار کنم سین بزنم هیچی نگم اوکیع ؟ مسخرش ک نیستم 

دوم این که قصدش چیه ری اکت میده جلو نمیاد ی بارم اون اوایل فقط سن و محل زندگیمو اینارو پرسید همین 

بعد تعطیلات عید رفته خارج از کشور(از استوری هلش فهمیدم )آخه مردددد میتونی ازین فرصت استفاده کنی بگی سوغاتی چی بیارم برات🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

واسه ی منم فامیله میشناسه کاملا منو و همه چیم رو می دونه یه بارم اومد به بهانه ی کار مشترکمون پیام داد کارمون کامپیوتره و اینا کمکم کرد منم چندبار پیام دادم ولی دریغ از پیشنهاد حالا یکی از اطرافیانم میگه کسی که واقعا تورو بخواد پیشنهاد دوستی نمیده