2733
2734
عنوان

بچه ها دریر رابطه سمی بودین؟

616 بازدید | 52 پست

2 سال بازیم داد، بعد که دست شو خوندم روزی هزار بار التماس کردم گورشو گم کنه تا خاطره خوبی که داشتیم ماندگار بمونه

ولی اون گیر داده بودو ول کن نبود، اخرشم شروع کرد تهدید و  فحش ناموسی دادن و ... 

من خیلی ساده بودم قبول

شما چیکار کردین چطور شد؟ 

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه چیزی خوندم قشنگ بود گفته بود دنبال آرامش در جایی نباش که از دستش دادی اگه حالت خوب نبوده توی اون رابطه رهاش کن 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
2731

اخرش چیشد؟

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
انقد تاکسیک بود که هنوز نمیتونم بفهمم مشکل از اون بود یا من مشکل داشتم:/

دقیقا 😕

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿

باید از دستِ بعضی آدم ها رفت

نباید با بی توجهی و بی تفاوتی ها ساخت

نباید ماند و سوخت و عذاب کشید .

آدم هایی که ارزشت را نمی فهمند ؛

حقشان است تو را از دست بدهند !

شخصیتِ خودت را با آدم هایِ اشتباهی تحقیر نکن .

بعضی ماندن ها ؛

خیانت به حقوق و جایگاهِ انسانیِ توست .

برای خودباوری ات بیش از این ها ارزش قائل باش !

هوایِ رابطه ها که بد شد ؛

معطل نکن ،

چشمانت را ببند و با قطارِ حادثه ها دور شو ...

این رسمِ آدم هاست ؛

تا از دستشان نروی ، ارزشت را نمی فهمند !

گاهی باید نباشی ،

تا مزه ی تلخِ نداشتنت را هم بچشند .

ظرفیتِ آدم ها کم است ،

" زیاد که باشی ؛ زیادی می شوی "

سمی بود ولی در اخر اومد خواستگاری ندادن 

چرا

فوت فتیشی بود لاشی تمام عیار

وای وای نگو دقیقا

یه چیزی خوندم قشنگ بود گفته بود دنبال آرامش در جایی نباش که از دستش دادی اگه حالت خوب نبوده توی اون ...

کردم💔

باید از دستِ بعضی آدم ها رفت نباید با بی توجهی و بی تفاوتی ها ساخت نباید ماند و سوخت و عذاب کشید . ...

👌👌👏

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
اخرش چیشد؟

گفت زن گرفتم

2706