2733
2734
عنوان

منو همسرم خیلی حالمون بده امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 1567 بازدید | 33 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم امشب خیلی حالم بده اومدم خودکشی کنم همسایه م صدبار اومد جلوی در اعصابم خورد کرد کارم نصفه کاره موند

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

مشکل بچه دار نشدنتون چیه؟

بنظرم خونه و ماشین با تلاش و پول بدست میاد ولی بچه رو نمیشه هیچکاریش کرد اگه خدا نخواد(به خودم گفتما عزیزم تو به دل نگیریا❤️)

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2731
منم امشب خیلی حالم بده اومدم خودکشی کنم همسایه م صدبار اومد جلوی در اعصابم خورد کرد کارم نصفه کاره م ...

دم همسایه ات گرم خدا حفظش کنه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

پز دادن نشونه حقارت و پستی آدماست، آدمی که از درون غنی باشه افتاده و متین رفتار میکنه. به یک مشت آدم حقیر غبطه نخورید لطفا. بی شک شما هم‌چیزهایی دارید برای اینکه بابتش شکر گزار باشید

مشکل بچه دار نشدنتون چیه؟ بنظرم خونه و ماشین با تلاش و پول بدست میاد ولی بچه رو نمیشه هیچکاریش کرد ...

بدبختی از در دیوار میباره واسه اونی که هیچی نداره

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....

واسه داشته های خودت خوش حال باش نه حسرت داشته ها بقیه،هیچ کس از باطن زندگی کسی خبر نداره،

انشب خونه خواهر شوهر بودم،همسرش رییس بانکه وتیلیادرن،از پز هم چیزی کم نداره وماتحت همرو خون میاره،ولی بچه هاش شدن بلا جونش،پسر۲۰سالش،چشم دیدنشون نداره ازبس پول زیر دست وبالش بوده اینارو ادم حساب نمکنه،دخترش ازون بدتر،میشورن میزارنشون کنار وپسرش با من جوره وخبر دارم که جطور ماتحتشون هرروز میسوزونه با حرفا وحرکاتش،کسی ببینه میگ اینا چقدررر خوشبختن

بدبختی از در دیوار میباره واسه اونی که هیچی نداره

اهوم دقیقا این حرفو همیشه من و شوهرمم میگیم 

میگیم کاش حداقل بچه دارشدن رو واسمون راحت تر میکردی🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚