2737
2739

سریاله

ندیدم 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مفت کشی یعنی چی؟  من قسمت اول را دیدم  ولی متوجه نشدم مفت کشی یعنی چی

واقعا نمیدونم

ولی اصطلاحا به کسی میگن مفت کش که مثلا براش مهم نیست چی میکشه هروئین ، شیشه یا تریاک

فقط یه چیزی میخواد که بکشه در این حد حالش خرابه

2740
من فقط قسمت اولشو دیدم قسمت های دیگش هم اومده؟

قسمت اول خلاصه میگی

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
واقعا نمیدونم ولی اصطلاحا به کسی میگن مفت کش که مثلا براش مهم نیست چی میکشه هروئین ، شیشه یا تریاک ...

میشه بگی قسمت اول چی شد

تولوخدااا

خلاصه وار

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
قسمت اول خلاصه میگی

قسمت اول اینطوریه که هنگامه و امیر می‌خوان برن برای برادر هنگامه که داره اعدام میشه پول جور کنند و به خاطر همین پدر امیر میاد به اینا پیشنهاد میده که مفت کشی کنند و حالا تو خود سریال می‌بینی که مفت کشی یعنی چی و اینا و توی همین جریانا امیر گم میشه و پول‌ها هم از بین میره و حالا همه دنبال امیر و پولا می‌گردن و بقیه داستان آخر آخر این قسمت هم یه چند تا مرد دور خواهر امیر که اسمش نمی‌دونم چی بود یادم نیست جمع میشن اونو می‌دزدن دیگه تموم میشه این قسمت قسمت ۲ هم اومده کامل ندیدم