2733
2734
عنوان

بارداریم پوچ هست

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 33 پست
عزیز دلم. درکت میکنم. فقط به خودت کمک کن که بتونی بدون کورتاژ دفع کنی. حتما رازیانه و گل گاوزبون بخور. من الان رفتم سونو خدا رو شکر کامل دفع شده بود. قوی باش هرچی خدا بخاد. من و ببین. برای بار دوم سقط کردم

چرا اونا كه يكبار سقط ميكنن بار دوم يا حاملگي سخت دارن يا سقط مكرر

خيلي بده كه

بار دوم خيلي داغون ميشه آدم

هر دو بار پوچ بودي ؟ نبردي تيكه ها. رو واسه آزمايش؟

ألا یا أیها السّاقی! أدر کأساً وناوِلها! که عشق آسان نمود اول، ولی افتاد مشکل‌ها.
چرا اونا كه يكبار سقط ميكنن بار دوم يا حاملگي سخت دارن يا سقط مكررخيلي بده كهبار دوم خيلي داغون ميشه آدمهر دو بار پوچ بودي ؟ نبردي تيكه ها. رو واسه آزمايش؟

بار اول کامل تشکیل شده بود. سالم سالم. بر اثر ضرب و جرح سقط شد. بار دوم هم تا هفته 9 جنین تشکیل نشد. شیاف و قطع کردم سقط شد. امروزم رفتم سونو خدارو شکر هیچیش نمونده بود. داغونم خیلی داغون . اما خوب ترجیح میدم فکر مداوا باشم. چون دیگه توان ندارم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بار اول کامل تشکیل شده بود. سالم سالم. بر اثر ضرب و جرح سقط شد. بار دوم هم تا هفته 9 جنین تشکیل نشد. شیاف و قطع کردم سقط شد. امروزم رفتم سونو خدارو شکر هیچیش نمونده بود. داغونم خیلی داغون . اما خوب ترجیح میدم فکر مداوا باشم. چون دیگه توان ندارم

واي الهي بگردم

چه ضرب و جرحي آخه؟؟؟؟؟؟اي خداي من

😭😢

خدا كمكت كنه درد تو الان از من بيشتره

دليل سقط پوچ چيه؟ درماني نداره آخه...

ألا یا أیها السّاقی! أدر کأساً وناوِلها! که عشق آسان نمود اول، ولی افتاد مشکل‌ها.
واي الهي بگردمچه ضرب و جرحي آخه؟؟؟؟؟؟اي خداي من😭😢خدا كمكت كنه درد تو الان از من بيشترهدليل سقط پوچ چيه؟ درماني نداره آخه...

متاسفانه خانواده همسرم یک دعوای بدی بین ما راه انداختن که کشیده شد به کتک کاری از طرف همسرم. هرچند ازشون شکایت کردم. اما خوب بچم رفت. همسرم مرد خوبیه اما خانوادش کاری کردن که روزگار من و سیاه کردن. کار به دادگاه کشید و خلاصه مفصله. دلیل سقط پوچ هم کروموزومی هست. باید هم تو هم همسرت خودتون رو تقویت کنین. عزیزم در بارداری پوچ اگر بچه هم تشکیل شه ناقص در میاد. پس خدا رو شاکر باش

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2728