2726
عنوان

بارداریم پوچ هست

769 بازدید | 33 پست

دوستان دیروز رفتم دکتر خودم. سونوی واژینال کرد. ساک جنین خالی بود. هفته 9. گفت شیاف و داروهات و قطع کن. تا خودش سقط شه... فقط دارم گریه میکنم.از دیروز هم شکمم و کمرم تیر میکشه. این دومین سقط هست... حتما لایق مادر شدن نیستم  

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها از وقتي اومدم ني ني سايت استرسم زياد شده اولا فك ميكردم آدما نهايت تا يكسال بعد اقدام ني ني دارن ولي الان ميبينم تا ٥سالم داريم كه ني ني دار نشدن بعد ديدم غربالگري رفتن و سقط كردن باز پوچي چيه ديگه؟؟؟ نگرانم خيلي 

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺
ممنونم از هم دردی ولی داغونیم. خیلی داغون

میشه یک سوال شما این ارایشگاه مکث که پگاه حسینی توش کار میکنه نمیدونی کارش خوبه  یانه؟

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2706