2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم هفته ۳۸باوزن۱۵۰۰بدنیااومد دو هفته تو دستگاه بود که تو دستگاه هم۱۰۰گرم کم کرد بدترین روزای زندگیم بود خدارو شکرررررررررررررر سالم سالم فقط وزنش کم بود علتشم بندنافم خونرسانی نمیکرد

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728

الان۱۸ماهشه وزنش۸۵۰۰که نسبت به هم سناش خیییلی کمه ولی نسبت به وزن تولدش عالی

فوق العاده شیطون 

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
خدایا به تو پناه میبرم این یعنی چی هست

عزیزم یعنی جنین تو رحم خوب رشد نمیکنه باید بیرون رحم بیاد وتو دستگاه رشدکنه

دکتر سونو به من گفت یعنی انگار پاتو گذاشتی رو شلنگ آب و نمیزاری آب با شدت بیاد وآب ذره ذره میاد و بندنافم خونرسانیش کم بود 

خیلیا تو بیمارستان این مشکلو داشتن

جای نگرانی اصلااا نداره

دخگلي منم ای یو جی آر  بود،من خیلی اتفاقی فهميدم

تا هفته 33,34رشد کرده بود

اول 37هفته با وزن2کيلوو350به دنیا اومد

شاید باورت نشه دکتر وقتی سونوکردگفت این بچه ۲۰روزه تقريبا خون رسانی بهش نشده خود دکتر میگفت معجزه ست که زنده مونده

2740
دخگلي منم ای یو جی آر  بود،من خیلی اتفاقی فهميدمتا هفته 33,34رشد کرده بوداول 37هفته با وزن2کيلوو350به دنیا اومدشاید باورت نشه دکتر وقتی سونوکردگفت این بچه ۲۰روزه تقريبا خون رسانی بهش نشده خود دکتر میگفت معجزه ست که زنده مونده

عزیزم باز خوب رشد کرده بود من دختر اولمم هفته۴۰باوزن۲۳۰۰گرم بدنیااومد دختر دومم۳۸هفته باوزن۱۵۰۰

دخگلي منم ای یو جی آر  بود،من خیلی اتفاقی فهميدمتا هفته 33,34رشد کرده بوداول 37هفته با وزن2کيلوو350به دنیا اومدشاید باورت نشه دکتر وقتی سونوکردگفت این بچه ۲۰روزه تقريبا خون رسانی بهش نشده خود دکتر میگفت معجزه ست که زنده مونده

خدا رو شکر

منم چند روز پیش رفتم جواب ازمایش گرفتم برام احنمال پری اکلمپسی داده بود گرچند دکترم گفت بهش فکر نکنم اون روز خیلی گریه کردم اما الان دیگه بهش فکر نمیکنم ولی باز گاهی فکرش می یاد استرس دارم خدایی نکرده دخترم رو از دست ندم

کاریزما جون یعنی چی؟؟؟

2706