2733
2739
عنوان

آنالیزا عزیزم بیا🏵️💮💐❣️

125 بازدید | 2 پست

سلام عزیزم عیدت مبارک باشه 💐💐💐❣️❣️🐟خوبی فداتشم 

لغو دوستی زدی قرار شد قبول کنی یک هفته هست بهت درخواست دادم هنوز  قبول نکردی فکر کنم مسافرت باشی گفتم بهت اطلاع بدم چون می‌خوام برم مسافرت شاید نرسم بیام سایت یادم بره  سوالی بود از من پرسیدی از پدرم پرسیدم امروز بهم خبرشو داد

گفتند که کارشناسی که سال ۹۳شده مالکین مشخص شدند یکیشون هم پدر شما بودن ولی نمی‌دونم بخاطر پیگری که نشده یا چون کنار  بیمارستانو هست یا فوتی مالکین  رفته جز اوقاف

ولی یکی از مالکین به اسم رحمانیان سهم خودش در آورده باید هزینه کنید اگر مدارک در دست  دارین زود کارتون میشه 

تو فرمانداری هم اون آقایی که گفتی مثل اینکه بازنشست شده اون که جانشین هست پسرشون هست خودت یک تحقیقی بکن پدرم گفتند که برو پیش همون که اسمشو گفتی نامه های که داری ببر بعد از تعطیلات بابام خودش هم هست خواستی بگو تا هماهنگ کنم  گفت که یک سر هم برو پیش دکتر رضایی نمی‌دونم چه روزای دفترش باشه 

ششم یک زنگی حتماً بزن نوبت بگیر که تاریخ رجوعی که بهتون میده بتونی حضور داشته باشی

خوش باشی در کنار عزیزانت هر کجا که هستی 

@آنالیزا   💐💐💐💐💐🏵️🏵️

نظرات ایشون رو چند باری تو تاپیک دیدم خیلی با شعور و باخانواده هستن

بله منم کم و بیش بر طبق کامنت هاشون باهاش آشنایی داشتم مشکلی برای برادرم پیش اومد خیلی قشنگ راهنمایی کرد از اونجا دیگه باهاشون بیشتر آشنا شدم چند بار کاری برای خودم پیش اومد زحمت کشیدن 

متوجه شدم که کی هست و چقدر شخصیت موجه و عاقلی دارند و پدر خدابیامرزشون همشهری پدرم هستن 

بابام بسیار از شخصیت انسان دوستانه و محترمانه خانوادشون تعریف میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘