2733
2739
عنوان

عیدتون مبارک🌺🌸

249 بازدید | 47 پست

میدونم یامهمونید یامهمون دارین ولی من خونم چون خانوادم باهیچکی رفت وامدندارن، شب دعوتم خونه خانواده شوهرم البته چند شب هی میریم چون خانواده پرجمعیتی هستن هرشب خونه یکی دعوتیم اینم بگم الان عقدم وخانوادم خونمو کردن توشیشه ک چراهرشب میادمیبرتت مثلا عید حال روحیم خیلی بده مامانم خونه رو جهنم کرده داداشم صبح اومده میگه میکشمت بخاطرتواینطوری شده اخه مگه چکار کردم ابرو برام نزاشتن  کاش خانواده نداشتم روزی صدبارمیگم کاش توپرورشگاه بزرگ میشدم اونقدر گربه کردم چشمام پف کرده مثلا شبم دعوتم خونه برادرشوهرم کیو دیدی باشوارعقدیش بره مهمونی بخوان بکشنش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام عزززززیزم

مهربونم عید توام مبارک 

خییییییییییلی ببخشید اینو میگماااا

ولی داداشت هیچ گوهی نمیخوره 

مادرتم مثه کفتار هی زوزه می‌کشه دوره نامزد بازی خودشو یادش رفته که باباتو به زور میبرد تو پستو 

پسر مردمو ( باباتو) از راه به در کرد

حالا سرونه پیری افتاده یاد اون دنیا 

و فکر می‌کنه توام مثل خودش هستی

در کل محل سگگگ بهشون نذار 

برو‌پیش شوهرت و خانواده اش بگو و بخند

همین

سلام عزززززیزم مهربونم عید توام مبارک  خییییییییییلی ببخشید اینو میگماااا ولی داداشت هیچ گوه ...

ممنونم عزیزم😞من یبار کتک خوردم ازداداشم  پهلوم بخیه خورد ن ارامش دارم ن امنیت جانی  اونقدرشوارم وخانوادش بی احترام کردن شوهرم گاهی بهم طعنه میزنه گاهی عصبی میشه میگ خانواده نداری، هرچی میکشم ازخانوادم بابام ومامانم وداداشم میگن چراهرشب میادمیبرتت نمیفهمن من زن عقدیشم میخوان بکشنم چون باشوهرم بیرون میرم هی خدا روزی ثدبارم بیرونم میکنن ازاینجا میگن ازجهازخبری نیس ازخانوادم متنفرم 

توروخدا ی راهی جلوم بزارینخیلی تحت فشارم خانوادم اصلا ابرو سرشون نمیشه خداازشون نگدره تامیگم دخالت ن ...

به شوهرت بگو

بگو این نکبتا اذیتم میکنن زودتر عروسی رو بگیر جمع و جور بگیرش که زود قال کنده بشه

ولی مدیون من و خففففت پشتمی

مدیون من و جد و آبااااادمی.اگه رفتی خونه سر و زندگیت 

کلا از خانواده پدریت نبررررری

قطططططع رابطه کنی

2740
به شوهرت بگو بگو این نکبتا اذیتم میکنن زودتر عروسی رو بگیر جمع و جور بگیرش که زود قال کنده بشه ...

😞😔خیلی حالم بده خیلی بابام میمونه داداشم کتکم میزنه درحدکشت مامانم هروز میگه بروازابن خونه بابامم میگ جهازنمیدم توروخدا تو بگو من چطورب اینا بگم خانواده فامیلای شوهرم با خانواده پدریم یکی ارجا میرم عیددیدنی میگن خانوادت ادم نیستن دیگ ابروندارم

😞😔خیلی حالم بده خیلی بابام میمونه داداشم کتکم میزنه درحدکشت مامانم هروز میگه بروازابن خونه بابامم ...

بخدا خییییییلی ناراحتم این حرفا رو می‌شنوم 

خیلی اذیت میشم اما نمیدونم چیزی بگم بقران

هنگ هنگام😔😔😔

چقدر حرومی هستن بی شرفا عزیزم کجایی ؟ کدوم شهری ؟؟

عزیزم نمیتونم توتاپیک بگم چون خیلی تاپیک زدم جزئی ترین مسائلم گفتم میترسم ی وقت اشنا بیادتوتاپیکم فقط همینومیتونم بگم ب خدایی ک روز وشبش دروغ نیس خیلی توعذابم شوهرم اومد درخونه تعارفش نکردن بیا تو یاشام دعوتش کنن واسه عید باز اون پاسده عیدی اورده برامامانم، مامانم فحش میده بیا برداره ببرت داداشمم ازالان بفکر ارث ک بابام خونه بهش بده واقعا خانواده ندارم خودمم و خدام

بخدا خییییییلی ناراحتم این حرفا رو می‌شنوم  خیلی اذیت میشم اما نمیدونم چیزی بگم بقران هنگ هنگ ...

شب دعوتم خونه برادرشوهرم بابام میگ براچی میخوابری ک بازتونه اشوب بشه داداسم ازاونور حمله کرده بهم بخاطر تومامان اینطوری شده درصورتی ک مادرم۴۰سال باهمه قطع رابطه نث یتیما بزرگ شدم مامان بابام ازاول عمرشون هروز بحث داشتن باهم

توبگو چطوررفتارکنم باهاشون حالم خیلی بده ازشون متنفرم

یه چیزی بهت بگم

من خودم خییییییییییلی بی اعصابم

یعنی روزی سیزده تا قرص اعصاب میخورم

بعضی وقتها چنان سلیطه میشم که نگو

اما در باره این نمیتونم چیزی بگم بخدا 

چون درکی ندارم از حرفات 

2706