2733
2734

ممنونم از کمکتون🌱رفتم پیش ماما اینارو برام نوشته 

ویتامین دی ۳

ویتامین دی ۵۰ هزار

موتا

قوالی فول

ویتامین ایی منو همسرم

امگا هردوتامون

اسپریژن همسرم

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️

اگر میتونی کسول اووبوست و پودر اینو فولیک هم خودت بگیر بخور 

برای تقویت تخمک

برای همسرت هم علاوه بر اسپریژن و ویتامین ای، ویتامین سی و سلن پلاس هم بگیر

اینا دیگه کفایت میکنه

و خدایی که به شدت کافیست.
اگر میتونی کسول اووبوست و پودر اینو فولیک هم خودت بگیر بخور  برای تقویت تخمک برای همسرت هم ...

خب ویتامین ای هردوتامون میخوریم گفتم بالا

موتا هم گفت برای تقویت تخمک ولی روش نوشته برای پلی کیستیک منکه اصلا کیست نداشتم🤔🤔

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲😇 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر میتونی کسول اووبوست و پودر اینو فولیک هم خودت بگیر بخور  برای تقویت تخمک برای همسرت هم ...

به نظرت خودم لتروزول بخورم؟

2728
خب ویتامین ای هردوتامون میخوریم گفتم بالا موتا هم گفت برای تقویت تخمک ولی روش نوشته برای پلی کیستیک ...

گفتم علاوه بر ویتامین ای

راستش موتا رو تا حالا اسمش نشنیدم

به نظرت خودم لتروزول بخورم؟

والا سر خود مصرف نکن

چون هورمونی هست ممکنه عوارض داشته باشه

من خودم هر وقت لتروزول خوردم پلیپ در آوردم و بعدش مجبور به عمل شدم

چرا با یه متخصص زنان و زایمان که‌در زمینه ناباروری هم مهارت داشته باشه ویزیت نمیشی؟

گفتم علاوه بر ویتامین ای راستش موتا رو تا حالا اسمش نشنیدم

نمیدونم اینقدر سرش شلوغ بود با سه تا نسخه اینارو نوشت هر بار دو تا قرص مینوشت میگفت برو بگیر منم میگفتم اینا کمه چرا تمرکز نمیکنی ببینی چی میگم اینارم نوشت به نظرت لتروزول بخورم کنار اینا لتروزول تقویت تخمک هست؟

والا سر خود مصرف نکن چون هورمونی هست ممکنه عوارض داشته باشه من خودم هر وقت لتروزول خوردم پلیپ در آ ...

رفتم پیش متخصص زنان فقط آمپول مینویسه منم جواب نمیده برام آمپول فولیکول پنج شش تا ولی باردار نمیشم عفونت قارچی زیاد داشتم الان شوستشو رحم دادم دیگه نمیدونم

2740