2737
2734
عنوان

شما هم مثل منین؟😁🤣🤣🤣

115 بازدید | 13 پست

من هر تاپیکی هست سریع میرم سیو میکنم بعدا بخونم ببینم ماجرا چی بود سریع میرم تاپیک همسایه بغلی😅😂😂😂

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوم👍🏻😂

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "
2731

نه والا

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
همسایه بغلی کیه

ینی تاپیک بعدی😂😂جدیدا میگن تاپیک بغلی منم گفتم همسایه بغلی😅🤣🤣🤣

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
اوم👍🏻😂

پس یکی مث من پیدا شد😅🤣🤣

2738
حالا تا بیایی بعدا بخونی یهو میبینی تاپیکه ترکید    

😂😂😂😂😕به نکته ی خوبی اشاره کردی

از صد تا شکست عشقی بدتره😂😂🤧🤧

🤣🤣ومنی که عشق ندارمو شکست نخوردم میگم از هزاز بار مردن بدتره🤣🤣🤣

🤣🤣ومنی که عشق ندارمو شکست نخوردم میگم از هزاز بار مردن بدتره🤣🤣🤣

والا منم عشقی توی زندگیم نداشتم و ندارم😁😁

فقط همین عکس پروفایلمه🤧🤧

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
والا منم عشقی توی زندگیم نداشتم و ندارم😁😁 فقط همین عکس پروفایلمه🤧🤧

😂😂😂💔