2733
2734
عنوان

نفخ و کولیک و شکم کار نکردن نوزاد

85 بازدید | 13 پست

پسرم ۵۱ روزشه الان ۲ روز میشه شکمش کار نکرده

و نفخ شدید داره توروخدا بگید چکارش کنم 

کولیک ایز هم بهش دادم فایده نداشت

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۱
0
0%
۱
0
0%

روغن گلیسرین طبی از داروخانه بگیر

دو سی سی بزن به مقعد نوزاد

سرسوزن سرنگ رو در بیاری هاااااا

بعد از ۵ دقیقه پی پی میکنه شک نکن

من هر دو بچه م رو تا ۵ سالگی اینجوری درمان میکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما زنیان میدیم دم کن به اندازه یه قاشق چایخوری بریز تو آب داغ با با قاشق کوچولو ذره ذره بده 

بعدش آنقدر آروغ میزنه و گوز میده بلانسبت 

ما به نوزاد ۱۰ روزه هم دادیم

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
2742

کولیک داره دیگه ربطی به کار نکردن شکمش هم نداره نوزاد ممکنه تا یک هفته هم دفع نداشته باشه

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

وای خدایا چن ماه پیشم یادم میوفته همش 

یه داروی دیگ هس روش نرس نوشته لود اون خیلی خوب بود به دکترش بگو اگ صلاح دید از اون بده براش خود سر نگیریا

هیچ کاری نمیتونی بکنی فقط میتونی تحمل کنی تا بگذره

بچه من تا ۴ ماهگی دهنمو صاف کرد بعدش درست شد

روغن گلیسرین طبی از داروخانه بگیر دو سی سی بزن به مقعد نوزاد سرسوزن سرنگ رو در بیاری هاااااا ...

یک سی سی کافیه ولی تند به تند استفاده کردنش باعث تنبلی روده میشه تو‌ شرایط مجبوری استفاده کردنش مشکلی نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740
یک سی سی کافیه ولی تند به تند استفاده کردنش باعث تنبلی روده میشه تو‌ شرایط مجبوری استفاده کردنش مشکل ...

آره یک سی سی کافیه

آخه زدنی یه کم بیرون میریزه واس همین دو سی سی گفتم

من که واسه بچه هام استفاده کردم و مشکلی پیش نیومد شکر خدا

آره یک سی سی کافیه آخه زدنی یه کم بیرون میریزه واس همین دو سی سی گفتم من که واسه بچه هام استفاده ک ...

من خودم استفاده کردم ولی زمانی که واقعا نیاز باشه من پسر اولم ماه اول تا ۴ ۵ ماهگیش همین جوری بود دیر به دیر دفع میکرد منم چند بار استفاده کردم بردیم چند تا دکتر گفتن نباید استفاده کنی اگه تند به تند استفاده کنی روده هاش تنبل میشه کار درستی نیست نوزاد تا ۷ روز هم ممکنه دفع  نداشته باشه و عادی هست خودش خوب میشه و واقعا هم بزرگ تر شد خود به خود خوب شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای نوزاد ۲ماه مشکلی پیش نمیاره؟؟

نه بابا برای نوازد ۱۰ روزه هم خوبه 

فقط خیلی کم بده مثلا نصف قاشق چایخوری با یه قاشق غذاخوری آب جوش حل کن یه ذره ولرم شد بده بخوره

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏