2733
2739
عنوان

لک و پیس

4095 بازدید | 15 پست

دوستان گلم سلام

برادرزاده ام چنتا لکه سفید روی دستش ایجاد شده.. تو شهرستان خودمون بردیم دکتر دارو داده.. 

اما همه خانواده دیوونه شدن.. خیلی بیماری دردناکیه؛ یه دختر خوشگل یهو بخواد اینجوری بشه.

خانوما تورو خدا اگه تجربه مشترکی دارین.. اگه آدرس دکتر خوب و کاربلدی دارین خواهش میکنم جان عزیزانتون منو راهنمایی کنین

منم دخترم رو پلكش زده دكترم بارها بردم اما گفتن خوب كه نميشه اما ميشه كنترلش كرد زياد نشه

يا معجزه بشه به خودي خود استپ كنه

من آنقدر تو اين دوسال گريه كردم ديگه اشكم خشك شده نمياد😭😭😔😔

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر خالمم اینجوری شد ولی بچه نبود دکتر گفت اینا خفیف و شدید دارن اتفاقا اولش از روی انگشتای دست شروع میشه اگه لکه ها از اول خیلی کوچیک باشن خفیفه با یه دوره دارو خوب خوب میشن ولی تا استرسی بشن دوباره عود میکنه اگه شدیدم باشه به موقع تحت درمان قرار بگیرن متوقف میشه ولی با تغییر فصل دوباره لکا پیداشون میشه که یه پماد دارن و یه داروی دست ساز همونو که استفاده کنن خوب میشن اصلا نگران نباش این مریضی الان درمان داره

یه مرکز درمانیم شیراز هست که خیلی تعریفشو شنیدم میگن خیلی کارشون عالیه

دخترخالم چندسال قبل اینجوری شد دکترش مشهد بود ولی الان دیگه نیست رفته آمریکا

البته اینم بگم از اون ارثی بود

2740

بیایید تهران بیمارستان شهدای تجریش مرکز تحقیقات پوست داره اگه شدید باشه با نور درمانی کامل درمان میشه اگه خفیف باشه با داروهای موضعی کمرنگ و متوقف میشه من اونجا خیلی ها رو دیدم که لک و پیس داشتن و درمان شدن 

یه مرکز درمانیم شیراز هست که خیلی تعریفشو شنیدم میگن خیلی کارشون عالیه دخترخالم چندسال قبل اینجوری ...

عزیزم شما میدونید اسم مرکز درمانی تو شیراز چیه یا آدرسش کجاست من شیرازم 

2706