2737
2734

دوستای قشنگم 

ببخشید خیلی معطلتون کردم

اومدم دیدم برام پیام دادید خیلی خوشحال شدم به یادم بودین😍😍😍😘

بچه ها من بلاخره سونو ۱۶ هفتمو رفتم یکم تایمش عقب بود و دکتره گفت نمیتونه آنومالی کنه ولی با اصرار به خواهر شوهرم جنسیت گفت

مسئول جشن تعیین جنسیت هم خواهرشوهرم بود خیلی استرس داشتم خیلی 🥺🥺

خلاشه اومدیم خونه مادر شوهرم خونه گوش تا گوش مهمون و دیزاین شده استرسمو چند برار کرد

خلاصه شوهرم چون شور و شوق داشت هی از خواهرش یواشکی میپرسید خواهرش هم نمیگفت حواسم بهشون بود جشن رو بر گزار کردیم با یکم شور و هیجان مهمونا و خواهر شوهر بالاخره بادکنک ترکید 

و....

وای بچم دختر بود 😍😍😍❤️❤️❤️❤️

شوهرم از شوق داد میزد دختره دختره گریه کرد منو بغل کرد کلی بوسم کرد آهنگ پلی کردن وبزن برقص جاتون خالی 

و خواهر شوهر قهر کرد رفت 😳

ومن بعد جشن کلی حالم بد شد و یه هفته فقط توخونه خوابید م انقدر فشار واسترس روم بود

منم دختر میخوام

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
بالاخره اومدی خانم خانما خداروشکر عزیزم خیلی نگرانت بودن قرار بود سه شنبه بیای که بازم خداروشکر به ...

ببخش منو عزیزم یکم مریض احوال بودم 

بد قولی کردم انقدر استرس کشیدم حالم بد شد

ولی همه میگن نظر خوردی نمیدونم چم شد

اره جاریم قهر کرد میخواست جشنو خراب کنه روباه🥺

2706