2752
2734
سطح فرهنگی ومالی خانواده هاتحصیلات علت طلاق وسرمایه وامکاناتش روهم درنظربگیر

فکر کنم خونه داره. جهیزیه و اینا روم گفتن سخت نمیگیرن. تحصیلاتش رو نمیدونم . نیری حراسته. علت طلاق گفتن  تفاهم نداشتن در همین حد میدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فکر کنم خونه داره. جهیزیه و اینا روم گفتن سخت نمیگیرن. تحصیلاتش رو نمیدونم . نیری حراسته. علت طلاق گ ...

بیشترآشناشواگه خوبه مبارکه من وشوهرم هردوازدواج دوممون هست

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
بله ولی ممکنه اون مجرد رو ندونم اینطوری حالم بهتره ترجیح میدم ندونم با کل دخترا بود تا اینکه بدونم ...

اذیت میشی اما بدونی بهتره ها...خیلی با حزییات نه ولی کلیشو حق داری بدونی