2737
2739

من زدم فکر کنم یه چهار پنج ساعتی تو شارژ بود 

تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

بله، بذار چند ساعت تو شارژ باشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چن ساعت؟ میگن ۱۲ ساعت باید بزاری حداقل درسته؟

تو ۸ ساعت بذار. چون تاپیکای قدیمیو که دیدم گفتن فروشنده گفته ۸ ساعت بذار

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2740
عزیزم شرمنده الان دیدم مریض آسم داری ببخشید اگه ناراحتت کردم نمیخام از من ناراحت باشی و ب دل بگیری ...

چی ؟ من احمق میدونی ...

ترحم هات رو برای خودت نگه دار من نیاز به ترحم مسخره بازی کسی ندارم 

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-
چی ؟ من احمق میدونی ... ترحم هات رو برای خودت نگه دار من نیاز به ترحم مسخره بازی کسی ندارم 

میشه منو ببخشی عزیزم یجوری شدم بخدا نمیخاسم بهت بی احترامی کنم بگو منو بخشیدی؟ میخای تاپیک بزنم جلو همه ازت عذرخواهی کنم.