2752
2734

من اين ماه چون تعيين جنسيت ميكردم فقط ١٣ ام پري كه زمان ازاد شدن تخمكم بود اقدام داشتم امروز روز ٣٢ پري هستم و بي بي چكم بلافاصله دو خط پررنگ شد . در ضمن هفته پيش پنج شنبه صبحم يبار لك قهوهاي ديدم 

نظرتون چيه ؟ممنون 

Lilypie Pregnancy tickers

مبارکهه عزیزم لک لانه گزینیم که داشتی مبارکه 

این ماه بهترین روزارو خواهم داشت،من مادر میشم چون از مادرم خواستم ❤️❤️❤️    من مادر شدم چون از مادرم خواستم انشالا همه منتظرا تجربش کنن🤩🤩🤩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همینجا شنیدم سریع پررنگ بشه پسره.مال منم سریع دوخطه شدوپسر بود.البته نمیشه ب این گفته هااعتمادکرد

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2731

مال من چند روز هاله بود تا بعدش پررنگ شد 

معلوم نیست چیه هنوز

این ماه بهترین روزارو خواهم داشت،من مادر میشم چون از مادرم خواستم ❤️❤️❤️    من مادر شدم چون از مادرم خواستم انشالا همه منتظرا تجربش کنن🤩🤩🤩

سلام دوستان

من تازه عضو شدم.   چند وقته میخوام اقدام کنم به بارداری   

ماهه پیش به خاطر استرس پریود نشدم   . بعد آمپول پروژسترون زدم. و دکتر گفت که به اقدام ادامه بده.

من از کیت استفاده کردم. اول کمرنگ بود. بعد دو روز پررنگ بود و فرداش پریود شدم. تو اون سه روز که کمرنگ بود و پررنگ شد من نزدیکی داشتم. اما اینکه انقد زود پریود شدم. دلیلش چیه؟ مگه میشه؟

در حد لک بینیه. کسی دلیلش رو میدونه؟

ممکنه دلیل مثبت شدن کیت همین پریودم باشه؟