2733
2739
عنوان

حس شوهرتون نسبت به بچه در بارداری

129 بازدید | 11 پست

من الان ماهای اولمه درواقع ۸ هفتمه شوهرم خیلی هوامو داره مخصوصا که استراحتم عید دیدنی هیچ جا نرفتیم موند پیشم که حوصلم سرنره کل کارای عیدو کرد از وقتیم اینطوری شدم از خونه ی مادرشوهرم و مامانم غذا میاره خودشم ظرفارو میشوره از جهت خوردوخوراکم هیچی کم نمیذاره اما اصلا هیچ حسی به بچه نداره چن بار به زور دستشو گذاشتم رو شکمم سریع میکشه هرسری میخوام درمورد بچه حرف بزنم میپیچونه ازش پرسیدم چرا گفت تو اینطوری فک میکنی اینطوری که میگی نیس

یعنی حسی به بچه نداره؟یا دوسش نداره؟

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

همه ی مردا اینطورین؟ گاهی وقتا فک میکنم شاید میترسه

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مترسه شوهرمنم همین بود نمی ذاشت خودم دست بزنم میگفت دست نزن  

واقعا؟😁😁

چقد این مردا جالبن

2731
واقعا؟😁😁 چقد این مردا جالبن

اره شوهر من انقدر حساس شده بود که بیرون رو زمین میشنست زیزم یه چی میزاشت نرم بشه منم به زور دستش رو میبردم رو شکمم تا تکون هاشو نگاه کنه زود دستشو می کشید ولی ایندفعه باردار بشم اصلااین کارو نمیکنم میترسم باز از دستش بدیم و شوهرم این بار نابود میشه 

میشه برام دعا کنی منم بچه سالم داشته باشم

اگه خدا بخواد منم به زودی مامان میشم اگه دوست داشتین برای مامان شدم دعا کنید❤️
اره شوهر من انقدر حساس شده بود که بیرون رو زمین میشنستمزیزم یه چی میزاشت نرم بشه منم به زور دستش رو ...

عزیزم دلم به حق این ماه عزیز خدا هرچه زودتر دامنتو سبز میکنه و سالم بغلش میگیری انشاءالله 

شوهر منم اینطوریه اصلا دوس نداره رو تخت بخوابه رو زمین میخوابیم جاشو چهارمتر اونورتر پهن میکنه میگه میترسم بخورم بهت چیزیت شه 

عزیزم دلم به حق این ماه عزیز خدا هرچه زودتر دامنتو سبز میکنه و سالم بغلش میگیری انشاءالله  شوه ...

خیلی سخته این طوری.  شوهرم از وقتی فهمید رابطه نداشتیم تا بعد از زایمان 

بایت دعای قشنگت ممنونم🌹💕

خیلی سخته این طوری.  شوهرم از وقتی فهمید رابطه نداشتیم تا بعد از زایمان  بایت دعای قشنگت ...

خواهش میکنم عزیزم توم دعا کن منم سالم بغلش بگیرم هشت هفتمه خونریزی داشتم الان استراحت مطلقم با اینکه خونریزیم تموم شده اما حتی نمیتونم از رو تخت بلند شم کمرم به شدت درد میگیره 

2740
خواهش میکنم عزیزم توم دعا کن منم سالم بغلش بگیرم هشت هفتمه خونریزی داشتم الان استراحت مطلقم با اینکه ...

واقعا سخته منم یه شب رفتیم خرید زیاد پله بالا پایین کردم بعد اومدم شبش اناناس خوردم نگو اناناس باعث سقط میشه بعدشم رابطه داشتیم من یهو دیدم افتادم به خونریزی 

خواهش میکنم عزیزم توم دعا کن منم سالم بغلش بگیرم هشت هفتمه خونریزی داشتم الان استراحت مطلقم با اینکه ...

ای وای پس به حرف شوهرت گوش کن و خوب استراحت کن تا نینی کوچولو بیاد بغلت انشاالله که کل بارداریتو به به راحتی بگذره و زود نی نی بیاد بغلت 

ای وای پس به حرف شوهرت گوش کن و خوب استراحت کن تا نینی کوچولو بیاد بغلت انشاالله که کل بارداریتو به ...

ایشالا نازنینم ❤️❤️❤️

[QUOTE=332853409]واقعا سخته منم یه شب رفتیم خرید زیاد پله بالا پایین کردم بعد اومدم شبش اناناس خوردم نگو اناناس باعث ...[/QUOTدیگه تموم شد انشاالله به سلامتی به پایان برسونی این راه رو