2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون پشتشون نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 34 پست
ای کاش دست خودم بود اصلا شوهر وخانواده یجا تعویض میکردم

من اگه امکانشو داشتم کلا پاکشون میکردم که همین کارو با یکی دیگه نکنن،مادرشوهرم جلوی روی من در مورد جاریم(جاریم نبود)برگشت گفت"عروس کیه،من بچم برام مهمه"،دیگه حساب کن ببین کدخدای ده که مرغابی بود.......من دیگه چه انتظاری از شوهر و خواهر شوهر و بقیه میتونم داشته باشم

عزیز منم اول زندگی همین طرز فکرو داشتم،به مرور زمان دیدم کم مونده بپرن رو پشتم،مجبور شدم رویمو عوض ک ...

گلم شما که تجربه دارید دوستمون رو راهنمایی کنید

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه رویتان بگی

عزیزم من ۴ تا خواهر شوهر مجرد دارم،۵۲،۵۴،۵۵،۵۶ ساله،اصلا ازدواج نکردن،خودم ۳۵ سالمه،یه جاری هم دارم ۶۲ سالشه،درضمن دختر عموی خودشونه،هر حرفی زدن هیچی نگفتم،حتی جلوی شوهرمو میگرفتم که چیزی بهشون نگه(در این حد احترام میزاشتم)کم کم دیدم شوهرم خودش طرفداری اونارو میکنه،حتی وقتی حق با منه،بازم دنبال ابنه یه جوری مساله رو به من ربط بده،از خانوادش،از فامیلش بدی دیدم حتی از خودش،دیدم هیچ وقت پشت من نیست،با وجود اینکه کاملا قبول داره که من چقدر احترام میزارم،منم یکی دوبار باهاش بحثم شد از خواهراش گرفتم به عمه هاش ختم کردم،گفتم اون آدم قبلی مرد،تموم شد،بعدم طی یک ماجرایی با خانوادش ارتباطمو قطع کردم،مادرش ۱۰ ماه پیش فوت کرد،پامو نزاشتم

2728
شوهر منم پشتم نیست،اگه روش بشه نقطه ضعفای خانواده منو روز بیلبورد میزنه،میزاره وسط شهر،ولی وقتی من گ ...

وای چقد شبیه شوهر منه. من هر حرفی بزنم می گه تو ذاتت خرابه. ولی اونا هر چی بگن مثلا  می گه من خواهرمو می شناسم. منظوری نداره.