2737
2734
عنوان

چرا همیشه اونی که

106 بازدید | 23 پست

خودمونو براش به آب و آتیش میزنیم ناز میکنه ولی اونی که نمیخوایمش مثل پروانه دورمون میگرده؟ اه چرا همیشه برعکسه همچی تا وقتی ذوق یه چیزو داریم نیست ، نمیشه نمیرسیم حالا خدانکنه دیگه نخوایم قشنگگگگ همون اتفاق میوفته😐🦕

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱

دام میخواد بیام یه تاپیک بزنم همین امسال بگم بلاخره شد ، رسیدیم ، ساختیم ، تونستیم..😐🥺

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قانون طبیعت اینه🚶🏽‍♀️💔 

میگن نرو دنبال اونی ک دوسش داری برو دنبال اونی ک دوست داره...

دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛
2728
من الان اینطورم

دقیقا منم . سال خیلی چرت شروع شد 

قانون طبیعت اینه🚶🏽‍♀️💔  میگن نرو دنبال اونی ک دوسش داری برو دنبال اونی ک دوست داره...

خب اخه اونی که دوسمون داره رو دل بیصاحابمون قبول نمیکنه 

خب اخه اونی که دوسمون داره رو دل بیصاحابمون قبول نمیکنه 

دقیقا همینطوره و سخت ترین قسمتش هم اینه 

دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛
دقیقا همینطوره و سخت ترین قسمتش هم اینه 

هوووووف

2740
توهم مشکلت همینه؟ نمیخادت؟

مشکلم اینه حتی نمیدونم میخواد یا نه!

خودش میگه دوست دارم و ... بقیه میگن نه با یکی دیگس نمیدونم دارم با زندگیم چیکار میکنم

مشکلم اینه حتی نمیدونم میخواد یا نه! خودش میگه دوست دارم و ... بقیه میگن نه با یکی دیگس نمیدونم دار ...

باهاش دوستی؟ 

از نظر من ب خودت و حست و طرف مقابلت اعتماد کن 

بقیه شاید از روی حسادت این حرف و بزنن 

ببین عزیزم اون اگه تورو بخاد از رفتارش کاملا میتونی بفهمی 

باهاش دوستی؟  از نظر من ب خودت و حست و طرف مقابلت اعتماد کن  بقیه شاید از روی حسادت این ...

اره 

چی بگم والا بعضی وقتا میگم نه اصلا من براش اهمیت ندارم و بعضی وقتا میگم خب این همونیه که میخواستم 

اره  چی بگم والا بعضی وقتا میگم نه اصلا من براش اهمیت ندارم و بعضی وقتا میگم خب این همونیه که ...

میفهمم چی میگی ولی این افکار منفی رو از خودت دور کن 

اگه خودت و زندگیت برات مهمه بیشتر فک کن ب رفتارش دقت کن تا بفهمی از روی علاقه هست یا نه 

2706