2737
2734

دوستان ترو خدا کمک کنید

بعد پنج سال خدا این بچه به من داده الان هفته هشت سنو دادم برای قلبش 

گفتن جنین هست ولی توی هفته ششم مونده رشد نکرده

برای شما پیش اومده سنو بگه رشد کم بوده دو هفته کلی قلب تشکیل بشه؟

چون دکتر دستگاه سنو قوی نداره یک جای خیلی خوب بهم معرفی کرد که سنو دقیق بگیره و گفت یک هفته صبر کن بعد سنو دقیق واژینال بده

خواهشا بگین کسی بوده با این تجربه بچش مونده باشه؟

چون موندن بچه خیلی برام مهم بود به پیشنهاد دکتر از هفته چهار شیاف پروژسترون میزارم و درد و خونریزی ندارم

الان فقط نیازمند تجربیات شما هستم :((

عزيزم من باردارى قبليم اينطور شد با اين تفاوت كه با وجود استفاده شياف و استراحت هم درد داشتم هم لكه بينى

نى نى من با اين شرايط سقط شد

اگه درد و خونريزى ندارى نگران نباش ان شاءالله مشكلى نباشه

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم اگه خونریزی نداری اصلانگران نباش .به نظر من که دیگه سونو نرو اگه خدایی نکرده مشکل داشته باشی خودش به خونریزی می افته استرس هم نداشته باش چون موجب سقط میشه.به هیچ عنوان خودت سقط نکن

اللهم عجل لولیک الفرج

منک فکر نمیکنم مشکلی باشه احتمالا سونوگرافی خطا داشته حتما ی جایه بهتر برو انشالله ک همه چی خوبه

باز هم بگو دوستت دارم …اینجا نه دماغ کسی دراز می شودنه گرگی به گله می زند
2738

منم موافقم تا لک بینی نداری نگران نباش مشکلی نیست انشاالله

برای قلب هم من سنیدم تا هفته ده و یازده هم بعضی ها صبر کردن و اون موقع تازه صدای قلب شنیده شده

سعی کن استرس نداشته باشی خانومی  تا نی نی خوب رشد کنه

اولین و آخرینی در محبت بی گمان / مهربانم، تا ته این ماجرا با من بمان😍

اگه رشدش متوقف شده که متاسفانه کاری نمیشه کرد.ولی اگه رشدش در حد هفته 6 هست و در حال رشده انشالله هفته دیگه قلب رو میبینی و لقاح دیر صورت گرفته. اولین سونوگرافیت بود؟ اگه آره چرا انقدر دیر رفتی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

اگه سونوگرافی دومته اولی سن جنین و تاریخ پریودت هماهنگ بود؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خدایا ما چه گناهی کردیم که اینهمه باید زجر بکشیم

الکی که نیست میگن بهشت زیر پای مادرانه 💞 

خوووووب پوستمون کنده میشه در این راه 😄

اولین و آخرینی در محبت بی گمان / مهربانم، تا ته این ماجرا با من بمان😍

منم میگم تاجای معتبر سونو ندادی اصلا نگران نباش من هفته شیش بهم گفت قلبش نامنظمه خوب نیست به حرفش توجه نکردم سپردم بخدا هفته هشت رفتم یکی از بهترین سونوگرافیای شهرم گفت قلبش منظمه مشکلی نیست توام تا سونوی بهتر نگران نباش

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
2706