2737
2739

بنظر من دلیلش اینه که مبنای ازدواج شده صرفا پول چیزی ک تو نی نی سایت میبینم و فقط پول براشون مهمه تا تفاهم و اخلاق حتی فاصله سنی بالام مهم نیس براشون

ازدواج سنتی؟ عشق ۵ سالشون رو میفروشن به خواستگار دو روزه پولدارتر سنتی 

من همونیم ک میگن تاپیکات خیلی سمن ولی متاسفانه همشون واگعین هیچکدوم کیک نیستن:/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پول خیلی مهمه ولی همه چیز نیست .اما انقد اخلاص . تورم زیاد شده انقد روزانه همه چی داره گرون میشه که ...

اگ اینثدر مهمه چرا وقتی پول داره شوهرشون طلاق میگیرن ک فقط راحت بشن

دقیقا همه چی تو محور پول میچرخه نصفشون رویای پزشکی دارن نصف دیگشونم دنبال خواستگار پولدارن چله هم ...

کاش رویای پزشکی داشته باشن 

رویای تور کردن پزشک دارن 

2738
کاش رویای پزشکی داشته باشن  رویای تور کردن پزشک دارن

وای افرین

دختر بیست ساله تاپیک میزنه برای تور کردن پزشک سیو چندساله، حالا مفهومه تاپیک چیه؟ دکتره سگ محلم نمیکنه چکار کنم جذبم شه. برم خودم پیشنهاد بدم؟ 

این یه واقعیته 

اصلا علت اینکه تا این حد ارزش زن تو جامعه پایین اومده همینه (عملا حق و حقوقی برا زن تعریف نمیشه و انتظار میره همیشه کوتاه بیاد)

چون اکثریت خانوما معیاراشونو به پول میفروشن 

طرف معیارش تحصیلاته بعد وقتی میبینه طرف سیکله ولی پولداره انتخابش میکنه 

طرف معیارش عدم خیانته ولی وقتی میبینه طرف پولداره سرشو میکنه تو برفو میگه سعی میکنم جلو بقیه خانومارو بگیرم که بهش نخ ندن 

و....

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
این یه واقعیته  اصلا علت اینکه تا این حد ارزش زن تو جامعه پایین اومده همینه (عملا حق و حقوقی ب ...

دقیقا پس نگن چرا شوهرمون فلانه فلان کار میکنه

2706