2752
2734
عنوان

بلاخره تصمیمشو گرفت میره شیراز:-(

681 بازدید | 25 پست

یهویی یدفعه گفت میرم بیمارستان شیراز کار کنم  ..واقعا برای یه لحظه نزدیک بود ایست مغزی کنم 

منم با این صدای لعنتیم اونقدر تابلو میشم تن صدام داد میزنه ناراحتم اه..یعنی دیگه نمی بینمش..گفت ۸ ساعت بیشتر نیس ولی مگه چقد مرخصی بهش میدن که بخواد بیاد و بره ..دلم گرفته ..اصن کسی تو این دنیا پیدا میشه منو خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بخواد..این همه زنگ زنگ زنگ زدی که اینو بگی بی معرفت ..چرا یدفعه ..

میدونم تلاشتو کردی میدونم دعواهاتو با بابات کردی و فایده نداشته ..وقتی گفتی شیراز پول بیشتری بهت میدن دلم میخواس بگم چه فایده!دلم میخواست بهت بگم من با حقوق کمت هم حاضرم تا اخر عمر دوستت باشم حتی!..دلم میخواس بهت بگم چقد دلم میخواس این اطراف شاغل میشدی 

دلم میخواد ازت بپرسم چرا پس میای که منو ببینی دوسال پیگیری من برای چیته؟..وقتی گفتی شیراز احتماله زیاده ..دلم میخواس بهت گیر بدم کلافه ات کنم خسته ات کنم اینکارم کردم همش بهونه گرفتم گفتی داری ناراحتم میکنی ..ترسیدم ادامه ندادم ..نمیخواستم ناراحت شی دلم میخواست جوابیو ازت بشنوم که هیچ وقت نمی شنوم ..حرفیو بزنی که من دوس دارم ..مثلا بگی بخاطر تو میام دلم برات تنگ شده دوسال شد دیوونه ..میخوام بیام ببینمت چون باااااید ببینمت چون تو تنها دوستمی ..به فرض محال بگی دووووستت دارم 

و من اونموقع است که تازه سکته قلبی میکنم 

ولی با این اخلاقام با این کلافه کردنام همیشه گند زدم نشون دادم که اخ دارم زجر میکشم نرو..

ولی تو این حرفا رو نمیزنی..دلخورم کلافه ام میخوام قطع کنم ..حتی به هدفمم نرسیدم که تورو از دیدن خودم پشیمونت کنم میخواستم بگی نمیام ببینمت دیگه نمیخوام بعد من یه نفس راحت بکشم که  اخیییییش قرار نیست باهاش خداحافظی کنم شاید برای همیشه ..این شاید احتمال زیاد همون حتما معنی میشه

قبل خداحافظی میپرسی ناراحتی؟من میگم نع :-)..تو دلم میگم لو رفتی بدخت با اون تن صدات ..چیو پنهون میکنی ..اگه دارم پنهون میکنم لعنتی تو چرا میپرسی ناراحتم یا نه ..مگه فرقی داره؟؟؟حتما میگی فرق داره منم میگم ههه خب خندیدم ..

اهنگای شاد میذارم برات با اولی یکم میخونم تو میخندی من میخوام گریه کنم 

اهنگ بعدی به مدت چند ثانیه میگه برام میرقصی 

....

قطع میکنم ..اروم نمیگیرم 

یه حرفش تو سرم سووووووت میکشه میخوام دستامو فشااااارررر بدم دوطرف سرم که حرفش بیرون بپره از پنجره فرار کنه ولی نمیشه هیییییی هی راه میره رو مغزم ..نمیتونم نمیشه باید رفعش کنم

حرفش این بود .....

ادامه بدم ؟

اینا واقعین همین دوسه ساعت پیش اتفاق افتادن :-(

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !

دلم خیلی گرفته بعد عمررررری دارم دوباره می بینمش اما چه دیداری

من فقط همین یدونه دوست رو دارم البته پسره ..اما نمیشه دست پسرم حسابش کنم رابطه مون مثه دوس پسر دوس دخترا نیس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخی عزیزمممم....متنت خیلی غم توش بود😔 اما درست نفهمیدم چی به چی شد🙁

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
2731
رمان بود؟

نه از دل گرفته ام تراوش کرد ..من دست به قلم خیلی خوبی دارم حسا رو خوب مینویسم اما تو نینی سایت کمتر مینویسم از خودم ..اونم اینجوری ..امشب خود واقعیمم 

برای اینکه از اولش درجریان دوستیم نیستین ..امشب میخوام بنویسم یکم خالی شم

الهی بگردم...آره من درجریان نیستم عزیزم اما دعا میکنم دلت شاد شه اونجوری که میخوای😔

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊

تو اولین دوستی هستی  که ازش خوشم اومده بود بذار ببینم اصلا شده تا حالا من این حرفا رو بهت بزنم ؟بهت بگم خوشم میاد ازت؟!!..نه حتی همینشم بهت نگفتم چه برسه به دوس داشتن..توولی گفتی گفتی از همون اول خوشم اومد ازت ..یادمه بهم زنگ زدیو گفتی تو خوشگلی خیلیییی خوشتیپی چقد مانتو رنگ ملایمت با اون روسری محشرت بهت میومد چشماتو دو دارم ممنون که خط چشم کشیده بودی!..و من هاج و واج از این همه دقت تو ..چقد رفته بودی تو نخ من !!! و من متوجه نشده بودم منم غرق تو بودم فکر میکردم این منم که دارم دید میزنم تو رو ..

گفته بودی ابی رنگ مورد علاقه اته مثه من 

عاشق رنگ سفیدی مثه من!

دفعه بعدی که دیدمت مانتو سفید پوشیدم با شال ابی ..مانتو سفید نداشتم ولی تا گفتی دوس داری فرداش خودمو دیدم که تو مغازه ها دنبال زیباترین ماتوی سفید بودم ..بهم خیلی میومد تردید نکردم خریدمش 

اخی عزیزم دوری خیلی سخته منم امروز کلا داشتم اشک میریختم...منم شوهرم باید بره ماموریت 25، روز میره 5 روز میاد خونه. تازه باردارم هستم خیلی بده ه ه ه

دخترم همه زندگیمی... خدایا شکرت واسه سلامتیه دخترم و باباش..👪 

بعد دوسال قراره ببینمت هرکی بشنوه با خودش میگه چجوری این همه وقت ادامه پیدا کرد!چطوری اصن باهم دوستین!به این که نمیگن دوستی!شاید نظر تو هم همینه به خودت بگم میگی تو دوست دیوونه منی ..این حرفا چیه خل شدی ..نمیشه بهت گیر بدم نمیشه بهت بگم دوس پسرمی نمیشه بهت بگم دوستمی نمیدونم چی بهت بگم ..من خنده داره که یکی بیادو بگه اون میخوادت بدجورم میخوادت باهات ازدواج میکنه ..ولی من که میدونم تو نمیخوای نه که نخوای نمیتونی ..چون خونواده ات نمیذارن ..چون تو تصمیم گیرنده نیست ..شایدم اینا بهونه اس تو منو نمیخوای منو دوس نداری که بخوای وگرنه اونی که واقعا یکیو بخواد همه کار میکنه ..اگه نمیخوای منو چرا میخوای ببینی منو؟!!! ..من الان تو این اوضاع بی پولیت باهاتم ..فردایی که حقوقت سر به فلک کشید میخوای دوس دختر داشته باشی ؟!! ..چقد تو لفافه بهت بگم برای من خرج کردن و کادو خریدنت مهم نیس اما تو کتت نمیره من حتی پول یه قهوه رو حساب کنم نمیذاری ..نمیخوای ....خیلی مردی قبول 

اما منه لعنتی چرا دلم میخواد همش ببینمت چرا تو دلت نمیخواد !

میگی دلت میخواد خیلی خوشحال میشی 

اما بعد اخرین حرفت ..حرف که نه اون واکنشت که تا گفتم یه دفعه من بیام ببینمت یه دفعه تو ...اخه فقط قرار بود تو بیای ببینی منو ..یهو گفتی اوووووه من اینهمه ببینمت !!!!...همونجا بود که قلبم از کار افتاد 

دیگه بقیه حرفاتو نشنیدم 

بهونه گرفتم بهونه گرفتم بهووووونه گرفتم 

تو دوباره زنگ میزنی که چرا اون اس رو دادم بهت 

اگار نفهمیدی از چی ناراحت شدم ..طاقت نمیارم بهش میگم دوستای واقعی دوستای صمیمی اینطورن واکنششون واقعیته تو بیشتر از یکبار نمیخوای ببینیم همو ..عجله داری ..میری شیراز بلاخره ..سکوت میکنی

دیوونه میشم تو دلم میگم یه چیزی بگو ..دلمو گرم کن مثه همیشه 

توضیح میدیو توضیح میدی اما دلم دیگه قبول نمیکنه 

حالا فقط یبار میبینمش چون اگه اونم بخواد من دیگه نمیخوام 

میرمو باهاش خداحافظی میکنم تو صورتش لبخند میزنم میگم دوست خیلی خوبی برام بودی ..امیدوارم هرجایی که از این به بعد هستی موفق و شاد باشی ( دلم میخواد بهش بگم دوستای خوبی پیدا کنی اما نمیگم چون نمیخوام حساسش کنم ) میدونم میگی نع من بازم دوستتم اگه بخوای تا اخر عمرم! اگه تو بخوای! اما مگه دختری تو این دنیا هست که فقط دوست بمونه با اونی که میخوادش و هر روزم بیشتر میخوادش!

2706