2752
2734
عنوان

بلاخره تصمیمشو گرفت میره شیراز:-(

133 بازدید | 0 پست

یهویی یدفعه گفت میرم بیمارستان شیراز کار کنم  ..واقعا برای یه لحظه نزدیک بود ایست مغزی کنم 

منم با این صدای لعنتیم اونقدر تابلو میشم تن صدام داد میزنه ناراحتم اه

یعنی دیگه نمی بینمش..گفت ۸ ساعت بیشتر نیس ولی مگه چقد مرخصی بهش میدن که بخواد بیاد و بره 

دلم گرفته ..اصن کسی تو این دنیا پیدا میشه منو خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بخواد

این همه زنگ زنگ زنگ زدی که اینو بگی بی معرفت ..چرا یدفعه ..

میدونم تلاشتو کردی میدونم دعواهاتو با بابات کردی و فایده نداشته ..وقتی گفتی شیراز پول بیشتری بهت میدن دلم میخواس بگم چه فایده!دلم میخواست بهت بگم من با حقوق کمت هم حاضرم تا اخر عمر دوستت باشم حتی!..دلم میخواس بهت بگم چقد دلم میخواس این اطراف شاغل میشدی 

دلم میخواد ازت بپرسم چرا پس میای که منو ببینی دوسال پیگیری من برای چیته؟..وقتی گفتی شیراز احتماله زیاده ..دلم میخواس بهت گیر بدم کلافه ات کنم خسته ات کنم اینکارم کردم همش بهونه گرفتم گفتی داری ناراحتم میکنی ..ترسیدم ادامه ندادم ..نمیخواستم ناراحت شی دلم میخواست جوابیو ازت بشنوم که هیچ وقت نمی شنوم ..حرفیو بزنی که من دوس دارم ..مثلا بگی بخاطر تو میام دلم برات تنگ شده دوسال شد دیوونه ..میخوام بیام ببینمت چون باااااید ببینمت چون تو تنها دوستمی ..به فرض محال بگی دووووستت دارم 

و من اونموقع است که تازه سکته قلبی میکنم 

ولی با این اخلاقام با این کلافه کردنام همیشه گند زدم نشون دادم که اخ دارم زجر میکشم نرو..

ولی تو این حرفا رو نمیزنی..دلخورم کلافه ام میخوام قطع کنم ..حتی به هدفمم نرسیدم که تورو از دیدن خودم پشیمونت کنم میخواستم بگی نمیام ببینمت دیگه نمیخوام بعد من یه نفس راحت بکشم که  اخیییییش قرار نیست باهاش خداحافظی کنم شاید برای همیشه ..این شاید احتمال زیاد همون حتما معنی میشه

قبل خداحافظی میپرسی ناراحتی؟من میگم نع :-)..تو دلم میگم لو رفتی بدخت با اون تن صدات ..چیو پنهون میکنی ..اگه دارم پنهون میکنم لعنتی تو چرا میپرسی ناراحتم یا نه ..مگه فرقی داره؟؟؟حتما میگی فرق داره منم میگم ههه خب خندیدم ..

اهنگای شاد میذارم برات با اولی یکم میخونم تو میخندی من میخوام گریه کنم 

اهنگ بعدی به مدت چند ثانیه میگه برام میرقصی 

....

قطع میکنم ..اروم نمیگیرم 

یه حرفش تو سرم سووووووت میکشه میخوام دستامو فشااااارررر بدم دوطرف سرم که حرفش بیرون بپره از پنجره فرار کنه ولی نمیشه هیییییی هی راه میره رو مغزم ..نمیتونم نمیشه باید رفعش کنم

حرفش این بود .....

ادامه بدم ؟

اینا واقعین همین دوسه ساعت پیش اتفاق افتادن :-(

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !