2752
2734
عنوان

کیا پدر خیلی سخت گیری دارن؟

711 بازدید | 50 پست

پدر من فوق العاده سخت گیره و تو تمام اموراتم از بچگی تا الان که ۲۴ سالمه دخالت میکنه در مورد همه چی برام تصمیم گیری میکنه .چجوری بیرون برم چی بپوشم با کی بگردم حتی رشته ی تحصیلیم و شغلمم با انتخاب و اجبار اون بوده خواهشا نگید مستقل شو که من الان درامد خوبی دارم اما نمیتونم از پولم هیچ لذتی ببرم چون جای خاصی نمیتونم بگردم باهاش و کار خاصیم نمیتونم بکنم فقط دارم اندازه ی چند تا مرد کار میکنم و حتی تلاشامم به چشمش نمیاد و همیشه کم اهمیت جلوه میده  

کسی هست که همچین پدری داره و تونسته باشه اختیار زندگیشو دست خودش بگیره؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پدر من فقد برای بیرون رفتنم سخت میگیره 

روی درس و شغل کاری ندارع 

امسال رفته بود ثبت نامم کنه واسه مدرسه، زنگ زده میگه مریم کلاس چندمی؟😐😂لباس پوشیدنمم اصلا نگا نمیکنه که چی می‌پوشم در این حد براش مهم نیستم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

عزیزم به نظرم سخت گیری کردن خیلی بهتر است از بی تفاوتی هست چون آدم وقتی به چیزی یا کسی اهمیت میده  به اون  بیشتر توجه می‌کنه و اگه براش مفهومی نداشته باشه ارزش نمیده . بنظرم جای شکر گذاری هست

توقع داره تیپ ساده بزنی دوس پسر نداشته باشی یی هیجان زندگی کنی فقط بری سرکار بیای؟

دقیقا 

خب من چجوری از زندگیم لذت ببرم همسر ایندمو پیدا کنم به خودم برسم و خودمو دوست داشته باشم حتی دیگه پول بیشتر و ترفیع شغلیم نمیتونه خوشحالم کنه عمیقا غمگین و افسردم