موضوع بحث

سلام. من اینجا هستم ...

| 1396/02/12 | 16:39 860 بازدید
موضوع بحث: سلام. من اینجا هستم ...

بچه ها من اینجا رو فقط و فقط به احترام شما دوستان خوبم ایجاد کردم که همدیگه رو گم نکنیم ... 

اینجا فقط پلی هست برای اینکه اگه یه وقت کسی باهام کار داشت گم و گور نشده باشم ...

اما اینجا یه فرقی با تاپیک قبلیم داره : اون مال گذشته م بود. یه صندوقچه بود که خاطراتم رو توش گذاشتم و همونطور که دیدین درش رو قفل کردم ، تا دیگه بهش فکر نکنم. اینجا دیگه نمیخوام از زندگیم حرف بزنم : چه زندگی گذشته ام و چه زندگی الانم. 

پس خواهش میکنم دیگه درباره گذشته زندگیم ازم نپرسین. چون تمام توضیحات رو توی تاپیک داستان زندگیم دادم و سعی کردم سوالی باقی نمونه.

از زندگی الانم هم نپرسین. در این مورد هم هر چیزی که لازم بوده بگم رو گفته ام. نگاه من به زندگی، و همینطور شرایط زندگیم با شما دوستان عزیزم کمی تفاوت داره و فکر میکنم اگه زیاد در این موارد با هم صحبت نکنیم بهتر باشه. اینطوری همگی راحت تریم.

ممنون که به خواسته م احترام میذارین، دوستان خوبم ...

1396/02/12
|
16:39
به راه بادیــه رفتن، به از نشستن باطل ...... اگر مراد نیابم، به قدر وسع بکوشم

یه توضیح مختصری میدادی من اصلا نمیشناسمت متاسفانه 

1396/02/12
|
16:42
خدای من ... مهربانم ... من گنهکارم این بدترین قسمت آدم بودن من است ... اما مهربانم تو خدایی و این همه ی قشنگی وجود توست... تورو به عرش خداییت قسم میدم خودت نجاتم بده و من و ببخش

به سلومتی و دل خاش

1396/02/12
|
16:45

الهی مریم به آرزوش برسه...آمین

رها جان ميشه لينك داستان زندگيتو بدي؟من پيداش نكردم عزيزم قول ميدم فقط بخونم هيچ نظري ندم  

1396/02/12
|
16:46

منم اینجا هستم

1396/02/12
|
16:46

موفق باشی رها جان♡

1396/02/12
|
16:47
با فنجانی چای هم می توان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد ...

رهاجونی ما ب نظرت احترام میذاریم عزیزم...خوشحالم اینجا را درست کردی

1396/02/12
|
16:47
برای شفای مامانم میشه ی صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

سلام خانوم مهربون خونه جدیدت مبارک

شادو سرخوش و سلامت باشی

1396/02/12
|
17:00
خداوند کرم ابریشم را به پروانه،دانه ی شن را به مروارید،تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد..اگر زمان به سختی گذشت و تحت فشار بودی؛او بر روی تو نیز کار میکند... ریک وارن

رها جان سلام ممنون که درمورد شب خواستگاری گفتی عالی بود   

و حالا جای جدید مبارکه   

چقدرخوبه که اینجا اومدی ، من تازه الان تونستم بخونمت

1396/02/12
|
17:38

رها جون خیلی دوست میدارم

طرز فکرت را خیلی میپسندم در خیلی مسائل فقط شما را دیدم که دیدگاهت به دیدگاه خودم نزدیکه

امیدوارم بهترینها برات رقم بخوره عزیزم❤😘

1396/02/12
|
18:44
کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀

دوست دارم 

بوس بوس

1396/02/12
|
19:36

هیچ حرفی واسه گفتن ندارم

رها جان ميشه لينك داستان زندگيتو بدي؟من پيداش نكردم عزيزم قول ميدم فقط بخونم هيچ نظري ندم

ساام عزیرم. بفرماببن. اینم تاپیک داستان رندگیم:

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1146314/%d8%a7%d9%93%db%8c%d8%a7-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d9%87%d9%85%d9%87-%d9%be%d8%af%d8%b1%d9%87%d8%a7-%d9%85%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%a9-%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d8%ad%d8%aa%db%8c-%d9%be%d8%af%d8%b1%db%8c-%da%a9%d9%87-%db%8c%da%a9-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%82%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%a8%d8%af-%d8%a7%d8%ae%d9%84%d8%a7%d9%82%db%8c%d9%87%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d8%aa?page=1

1396/02/12
|
20:00

متن پیام: رهای عزیز قسمتهایی از داستان زندگیت رو خوندم .خاستم پست بزارم واستون خصوصی کرده بودین خیلی دوست داشتم من حرفی گفته باشم باهاتون ......با بند بند وجودم تصورت کردم و درکت کردم ....منم تو زندگی بدون هیچ تقصیری تو خانواده ای دنیا اومدم که آزار دیدم بخاطرشون ـ.... خواهر خوبم شما بزرگترین داشته ها رو دارید نحابت و اصالت داری ...خوشحالم از اینکه با این همه ناملایمتی ...بی توجهی ...ذره ای بفکر جلب توجه در ازاری دادن نجابتت نکردی .... میتونی محبت کنی ....دوست داشته باشی ـ.....واقعا برازنده ی این هستی که بانو خطابتون کن

1396/02/12
|
21:14
تو آخرین طبیبـــــــــــــــــی ⭐ ڪہ لحظہ های آخر به داد من رسیدی ⭐تو نوری از خــــــــــــــــــــــدایی ⭐ ڪـــــــــــــــــــــــــــہ پیغام خدا را به گوش من رساندی ⭐ به روح من دمــــــــــــــــــــــیدی ......⭐ℳ⭐

موفق و شاد باشی خانوم مهربون😍😘🤗🌷

1396/02/12
|
23:05

در عقاید دیگران کنجکاوی نکن که بی رفیق می مانی... امام صادق(ع)

رها جون عاشقتم❤بهترینی

راستی میشه یه کتاب در مورد بالا بردن اعتماد به نفس بهم معرفی کنی

1396/02/13
|
02:01
گل در بَر و مِی در کَف و معشوق به کام است   

موفق باشی فقط قول بده اگه ازدواج کردی یه روزی بگی ...ببخشید جسارت میکنم البته ...آخه خیلی دلم به اتفاقات آینده روشنه

1396/02/13
|
02:02
پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده

دوست دارم حداقل پسرم ادبیات خوبی داشته باشه

همیشه از اینکه کسی میگفت مثلا پدرش حافظ یا سعدی براش میخونه،غمگین میشدم برای دل خودم که چرا واسه ما اینجوری نبود  

دلم خواست ی بار جواب ی نفر رو با ی بیت شعر بدم ولی دریغ از ی بیت شعر که حتی به ذهنم خطور کنه

حتی تعداد محدود ضرب المثل میشناسم

متاسفم برای خودم

مثل پدر و مادرم

متاسفانه الان خودم هم همینجوری هستم،اصلا وقت برای کتاب خوندن نمیزارم،البته اهلش هم نیستم،نه خودم و نه همسرم

کتاب می خرم به خیال خوندن ولی ی گوشه میزارم و خاک می خورن😐

ی چیزی بگو شاید تلنگری شه

یا حداقل ی راه حل که بچم مثل خودم نشه

از همون بچگی فقط درس می خوندم و جز کتاب درسی،هیچی

انقد کتاب درسی خوندم و ۲۰ و نهایت ۱۹گرفتم ولی دریغ از کمی اطلاعات عمومی 

وای که از روی پسرم هم شرمنده ام،شرمنده😑

از اینکه این سیکل ادامه دار باشه،خیلی ناراحتم  

گرچه میدونم باید الگوی عملی واسه بچه هاباشیم،نه صرفا فقط حرف بزنیم و انتظار عمل از بچه ها داشته باشم😑

رها جان امیدوارم هر روز ،بیشتر از روز قبل حس شادی و آرامش داشته باشی

خوشحالم که میتونم نوشته های با سواد بالای شما رو بخونم

1396/02/13
|
03:03
 ی چیزی بگو شاید تلنگری شهیا حداقل ی راه حل که بچم مثل خودم نشه

سلام جان مریم عزیز، و ممنون از لطفت.

راستش تنها چیزی که میتونم بگم اینه که کتاب واقعا مثل یک دوسته. و حتما میدونی که نمیشه با کسی به زور دوست شد. دو نفر باید در زمان مناسب و مکان مناسب بهم برسن، و یک هارمونی بین ارتعاشات روحیشون برقرار باشه تا بتونن با هم دوست بشن.

کتاب هم همینطوره. این که شما کتابهایی که دارین رو نمیخونین، دلیلش این هست که باهاشون ارتباطی برقرار نکردین. احساس نیازی بهشون ندارین، و طبعاً هم کششی بینتون نیست ... فکر کنم این یک چیز درونیه که باید در درون خودتون جستجوش کنید که چرا نیازی در وجوتون حس نمیکنید. هر کس باید خودش جواب این رو متناسب با شرایط خودش پیدا کنه.

وقتی این نیاز پیدا شد، کشش ایجاد میشه و شما حتی اگر بخواین هم نمیتونین از خوندن کتاب صرف نظر کنید!

1396/02/13
|
09:02
رها جون عاشقتم❤بهترینیراستی میشه یه کتاب در مورد بالا بردن اعتماد به نفس بهم معرفی کنی

لطف داری عزیزم.

اولین چیزی که به ذهنم میرسه، کتاب اعتماد به نفس کاترین پاندر هست. ترجمه گیتی خوشدل ... کتاب صوتیش هم موجوده و میتونی راحت تر ازش استفاده کنی.

اگه به سایتهای موفقیت سر بزنی کتابهای زیادی در این باره هست که میتونی از هرکدوم که با سلیقه ت جورتره استفاده کنی. محتوای اینطور کتابها معمولا یکسانه، مهم خود خواننده هست که چقدر وقت بذاره و سعی کنه تکنیکهای ارائه شده در کتاب رو روی خودش پیاده کنه.

1396/02/13
|
09:06
ارسال پاسخ و نظر شما