2752
2734
عنوان

از سفر به اهواز پشیمون شدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره عزیزم قبول دارم حرفتو من بیشترین کامنتها رو تو اینستا دیدم حالا دیگه نمیگم چی میگفتن چون همینطور ...

عزیزی 

بنظرم ارزش یکبار دیدنو داره 

رفتی بعد بیا از تجربه خودت برامون بگو 😉

عزیزم همه که مثل هم نیستن 😟 تو شهر شما آدم اینطوری نیست؟ هییییی روزگار به هر حال اگر اومدید قدمت ...

فدای مهربونیت عزیز دلم 

اینو میذارم که نگید اومدم از شهر بد بگم واقعا همه انرژیمو برای این سفر گذاشته بودم 

خیلی خوشحال بودم دارم میام ولی اگه یکی هم تعریف میکرد بقیه بهش میخندیدن که اهواز چی داره که تعریف می ...

عزمزم برای سفر به یک استان حتما لازم نیست بری مرکز استان شهرهای اطرافش کلی جاهاي تاریخی دارند 

دزفول :دریاچه زیبای سد دز پامنار در روستای شهیون ،خانه تاریخی سوزنگر،خانه صنیعی، سربطاق آقامیر،رودخانه زیبای دز،آرامگاه یعقوب لیث صفاری 

شوش: قلعه و موزه ، چغازنبیل 

شوشتر : آبشارها و آسیاب ها ، مقام صاحب و.... 

اکثر شهرستان ها جاهاي زیبا و دیدنی دارند که مثلا با یکی دو روز اقامت توی هر کدوم کلی جاها را می تونید بگردید شوش و دزفول و شوشتر هر سه به هم نزدیک هستند یا مثلا می تونید آبادان خرمشهر و شادگان را انتخاب کنید