2737
2734
عنوان

سقط جنین۶‌هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 29 پست

ببین سقط گناهه این مسئله رو هم بزاری کنار الان اینقدر مشکلات ناباروری و حتی ناباروری ثانویه و..زیاد شده که واقعا معلوم نیست ادم باز بچه دار بشه یا نه...فکر کن خدای نکرده مشکلی برات پیش بیاد نتونی بچه دار بشی یا کلی بنا باشه دوا درمون کنی ..اونموقع میگی کاش الان اینکارو نمیکردی...سعی کن نامزدت رو راضی کنی...یا زودتر عروسی بگیر...به سقط فکر نکن

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک راضیم اما خانواده شوهرم ن شرایطشو ندارن

اصلا زیر بار نرو بگو بچه رو از خونه بابام نیاوردم عروسی بگیرید باقرض وام مهمان کمتر ولی من سقط نمیکنم 

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2728

من زورم به کسی نرسه نتونم نظرش رو عوض کنم به اهل بیت متوسل میشم..شما هم امروز وفات حضرت خدیجه ست به ایشون متوسل شو تا همسرت و خانوادش نرم بشن

اصلا زیر بار نرو بگو بچه رو از خونه بابام نیاوردم عروسی بگیرید باقرض وام مهمان کمتر ولی من سقط نمیکن ...

گفتم،حتی گفتن خونه نداریم راضی شدم با خانواده شوهرم زندگی کنم اما بازم مخالفت کردن

من زورم به کسی نرسه نتونم نظرش رو عوض کنم به اهل بیت متوسل میشم..شما هم امروز وفات حضرت خدیجه ست به ...

چشم ممنون،شماهم برام دعا کنید،واقعا ب دعای همتون محتاجم

2738
ببین سقط گناهه این مسئله رو هم بزاری کنار الان اینقدر مشکلات ناباروری و حتی ناباروری ثانویه و..زیاد ...

همه ایمارو بهش گفتم هر شب هر روز در گوشش میخونم ک راضی بشه اما نشدتازه رفته قرص سفارش داده ک بیاره واس سقط گفت سه روز دیگ میرسع من خیلی ترسیدم جوری ک شبا خاب ندارم😭😭

گفتم،حتی گفتن خونه نداریم راضی شدم با خانواده شوهرم زندگی کنم اما بازم مخالفت کردن

به نظرم اصلا زیر بار نرو محکم باشی و قاطع نمی تونن کاری کنند 

دست و پات و که نمی تونن ببندند زوری ببرن سقط کنی اصلا قبول نکن عذاب جسمی و روحی عذاب وجدان بکشی به خاطر اونا به خدا سی سالم هم خودم مشکل دارم هم شوهرم آرزو دارم مادر شم آیا باivf بشه آیا نشه 

یک درصد فک کن خدایی نکرده دیگه مادر نشی می دونی چی میشه 

برو زندگی پس از زندگی قسمت بهار و ببین نظرت عوض میشه

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
همه ایمارو بهش گفتم هر شب هر روز در گوشش میخونم ک راضی بشه اما نشدتازه رفته قرص سفارش داده ک بیاره و ...

یه بار ببرش دکتر ..بگو ببینم شرایطم چجوریه..بزار صدای قلبش رو بشنوه

همه ایمارو بهش گفتم هر شب هر روز در گوشش میخونم ک راضی بشه اما نشدتازه رفته قرص سفارش داده ک بیاره و ...

نخور عزیزم.نخور.ممکنه دیگه باردارنشی.سقط باقتل چه فرقی داره.نمیتونه زورت کنه که.زیربار نرو

من سقط داشتم ۹ اسفند.درداش دقیقا مثله زایمان طبیعیه...

جنینم تو۶هفتگی رشدش متوقف شده بود....

شما حق حیات رو دارید از یه انسان میگیرید...و اون دنیا باید جواب بدید.

2706