2733
2734
فک کنم..اخه من دیشب اخرین چتم با اون بود ک پشمک بی ادب بود خخخخ بغد دیدم‌تعلیق شدم‌اونو دیگ خبر ندار ...

البته اون یه کاربری دیگه هم داره

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤
الان یه پست براش گذاشتم  ببینم جواب میده یا ن

ها خودمم پست گذاشتم جواب نداد ه.....من برم ک خاندادن شوهرو امشب افطار دعوت کردم پوستم کنده ی فعلا.....از طرف من ب پشمک..بیییییییب......بگو ......همش تقصیر اون بود،😭😭😭

میخوام‌ معدبانه بگم با تمام احترامی ک براتون قائل هستم اما برای دل خودم درخواست نمیپذیرم ممنونم ک ب دل منم اهمییت میدین باتشکر،🙏🤝🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ها خودمم پست گذاشتم جواب نداد ه.....من برم ک خاندادن شوهرو امشب افطار دعوت کردم پوستم کنده ی فعلا... ...

بهتون گفتم جلو زبون اتون رو بگیرین منو مسخره کردین بفرما😒😒

باشه برو♥♥

درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد فن هوتن می باشم❤
2731
2740

یاد رجب افتادم 🤣

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
مردای واقعی پشمالو هستن...نه پسرای الان سرتاپاشون رو لیزر میکنن مثل مرغ پوست کنده شدن

وااااا😐 

من که خوشم نمیاد پشم داشته باشه!  

چه جذابیتی داره واقعا

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2706