2733
2734

قلبم داره آتیش میگیره از خوبی زیادی خودم 

تمام اهل محلمون ، تمام اساتیدم ، همه ی کارکنان دانشگاهم ، خانواده ی شاگردام برام می‌میرند ، منتها یک واسطه ی ازدواج داشتم که دو سال پیش توی شهر خودمون بهش درس میدادم ( الان شهر دیگه ای هستیم به خاطر دانشگاهی) چون غریب بودند در حقشون کلی محبت کردیم ،بعد انتقالی گرفتند رفتند شهر دیگه ( شهری که خانواده پسر هستند) ، یک مسئله ای سر مهریه پیش اومد و ایشون به جای اینکه وصلت رو جوش بدند من رو بستند به تهمت ناروا ، آنقدر تهمت زدند آنقدر تهمت زدند که حد و نصاب نداره . حتی تهمت زنا به من و مادر بیچاره ام که به آبروی فاطمه زهرا الهی خدا تقاصش روبده . 

دارم دیوونه میشم ، نمی‌دونم خدا کی جواب این کاراش رو میده ، دلم خیلی شکسته

خدا جون لطفا کمکم کن 💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرته؟

خدا جوابش میده

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2728

عزیزم شما باید خیلی خوش شناس بوده باشی که ذات این آدم‌ خیلی زودِ زود واست رو شد .

کسی که به یه آدم‌تهمت بیجا بزنه یه جا به همین طریق دلش میشکنه😉

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

خدا خودش میدونه کی و کجا کارماشو پس بده که متوجه بشه ..اگه انجام نمیده چون میگه متوجه نمیشه میگه کارما نبوده صبر داشته باش ..تهمت بشدت عذاب داره تو اون دنیا ..خیلی زیاد تهمت ناروا خدا نمیگذره مثله حق الناسه

2740

خواستگاری شخص دیگه ای بود؟ متوجه نشدم .

می‌دونم اصل موضوع تهمته که مطمئن باش اگه آدم خیلی بدی نباشه جوابشو این دنیا میگیره و اگه آدم فوق بدی باشه اون دنیا که بیشتر عذاب بکشه 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
همسرته؟ خدا جوابش میده

نه عزیزم شوهرم روم قسم میخوره

واسطه ی ازدواجمون هست ، من رو جلوی خانواده شوهرم خورد کرد ، کلی تهمت ناروا و زشت در حق من زد .

دیروز برادر شوهرم آنقدر پیام های زشتی بهم داد که هیچوقت چنین حرفایی رو توی عمرم نشنیده بودم .

به خدا که حق من این نبود

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
نه عزیزم شوهرم روم قسم میخوره واسطه ی ازدواجمون هست ، من رو جلوی خانواده شوهرم خورد کرد ، کلی تهمت ...

خامله ای  ؟؟ شوهر داری بعد مهریه چی میگه؟؟؟؟

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واگزار کنید به خدا

خالم وقتی جوون بوده جاریش بهش تهمت میزنی و اونو پیش مادرشوهرش خراب می‌کنه

بعد مادرشوهرش اینارو باهم رو به رو می‌کنه 

جاری خالمم که دروغ گفته بوده برای اینکه بگه مثلاً راست میگه جون داداششو قسم میخوره

روز بعدش داداشش تصادف می‌کنه و دست و پاهاش میشکنه

2706