2726
عنوان

در حال سقط

540 بازدید | 8 پست

سلام.یک هفته از تاریخ پری گذشته و باردارم ولی لکه بینی دارم.چکار کنم؟

💎یکی راگفتند: چگونه تنهایی راتحمـل میکنی؟ گفت: من همنشین خدایم هستم هروقت خواستم اوبامن سخن بگوید، قرآن میخوانم وهرگاه بخواهم من بااوسخن بگویم نمازمیخوانم الهی نام تو ما را جواز، مهر تو ما را جهاز، شناخت تو ما را امان، لطف تو ما را عیان.  الهی ضعیفان را پناهی. قاصدان را بر سر راهی. مومنان را گواهی. چه عزیز است آن کس که تو خواهی... الهی در جلال رحمانی، در کمال سبحانی، نه محتاج زمانی و نه آرزومند مکانی، نه کس به تو ماند و نه به کسی مانی. پیداست که در میان جانی، بلکه جان زنده به چیزی است که تو آنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیاف سیکلوژست ۴۰۰ استفاده کن. هیچی نیست نگران نباش. من تا ۵ ماه پیش استفاده میکردم و الان خدا رو شکر مشکلی ندارم

من هر روز بیش از پیش به این راز پی میبرم که تو خلق شده ای برای من تا زیباترین زندگی را برایم بسازی. دوستت دارم
2728

سلام.من تازه به جمع نی نی سایتیا اضافه شدم..تا جاییکه میدونم معمولا شیاف استفاده میکنن

اما اگه فکر میکنی لازمه دکتر هم برو...خواهر من یبار با همین لکه بینی سقط کرد(دور از جون نی نی شما)

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹

ممنون بچه ها ولی منم از سقط میترسم. ا اس ا رو قطع کنم؟پروژسترون بزنم بهتره یا هپارین؟

💎یکی راگفتند: چگونه تنهایی راتحمـل میکنی؟ گفت: من همنشین خدایم هستم هروقت خواستم اوبامن سخن بگوید، قرآن میخوانم وهرگاه بخواهم من بااوسخن بگویم نمازمیخوانم الهی نام تو ما را جواز، مهر تو ما را جهاز، شناخت تو ما را امان، لطف تو ما را عیان.  الهی ضعیفان را پناهی. قاصدان را بر سر راهی. مومنان را گواهی. چه عزیز است آن کس که تو خواهی... الهی در جلال رحمانی، در کمال سبحانی، نه محتاج زمانی و نه آرزومند مکانی، نه کس به تو ماند و نه به کسی مانی. پیداست که در میان جانی، بلکه جان زنده به چیزی است که تو آنی.

عزیزم یه جوری نوشتی درحال سقط🤔

رنگ لکه و حجمشو لطفا بگو چجوریه

در ضمن توی این هفته به احتمال زیاد لکه ی لانه گزینی باشه جای نگرانی نیست

اگه هم لکه بینی باشه داروش همون شیاف که بچه ها گفتن

چیزای خنک مثل بستنی و فالوده بخور

چیزای گرم زعفران دارچین جیگر عسل فلفل سیاه اصلا نخور

زور نزن یبوست نداشته باش،از توالت فرنگی استفاده کن،یه مدت استراحت مطلق داشته باش تا ببینی جواب دکترت و سونو چیه،

اگه لکه قهوه ای با حجم کم داری شبی یکی شیاف سیکلوژست کافیه

اگه لکه بینی قرمز شد با حجم بیشتر شیاف رو ۸ساعته استفاده کن

منم از هفته ی۶لکه بینیم شروع شدگاهی هم به خون آبه تبدیل شده تا الان دارم شیاف استفاده میکنم