2733
2734

بهونه های الکی آورد 

بعد نمیدونم همسرم تلفنی باهاشون ارتباط گرفت من متوجه نشدم بعد اومد گفت شب میریم اونجا 

رفتیم نشستیم اومد گفت ما تا حالا به زور خونه ی شما نیومدیم که شما به زور اومدین 

انقدررر دلم شکست رفتم توی دستشویی حیاط نشستم به گریه کردن 

ما با یه ذوقی رفتیم 

از طرفی فکر میکردم روز اول عید باید بریم خدمتشون 

میترسیدم ناراحت شن اگر نریم 

چون سمت ما رسمه روز اول میرن خونه مادر 

چند ساله ازدواج کردی؟ "

دیگه نرو 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
۷

قبلا رفتارشون چطور بود؟ "

" چرا اینطور گفته؟ 

خیلی برام عجیبه  

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

همه جای دنیا رسمه میرن خونه ی پدرومادر روز اول عید 

مادرشوهرت چندسالشه؟

ما الان از خونه مادرشوهرم برگشتیم دستش درد نکنه چقدر پذیرایی کرد ازمون.  کلا اینجوریه هرزمان از روز بری سرزده از ادم بهترین پذیراییو میکنه و همیشه هم روی گشاده دارن

یادمم نمیاد خونش حتی یه استکان شسته باشم

مث مهمون میشینم و پذیرایی میشم و اون خدمات میده با جون دل 

حتی موقع غذا هم خودش میز میچینه  و با برادرشوهر مجردم جمع میکنن

خیلی مهمون نوازن خیلیییی

**الان یه عده میان میخورنم الان وقت این حرفاس؟***

یکی از دلایلی که باعث میشه از عید خوشم نیاد 

همش ناراحتی و دلخوری، اول خونه مامان من بریم بعد خونه مامان تو ، چشم و هم چشمی و ..... 

به ولله که اگ هدف شون دید و بازدید و دور هم بودن باشه

2740
همه جای دنیا رسمه میرن خونه ی پدرومادر روز اول عید  مادرشوهرت چندسالشه؟ ما الان از خونه مادرش ...

هعی خواهر 

من که انقدر دلم شکست که واگذارش کردم ب خدا 

چون با همسرمم ناراحتی پیش اومد سر این قضیه الان باهم قهریم 

خلاصه عیدمونو خراب کرد خدا جوابشو بده فقط

یکی از دلایلی که باعث میشه از عید خوشم نیاد  همش ناراحتی و دلخوری، اول خونه مامان من بریم بعد ...

آفریییین 

چند ساله دنبال اینم عید بریم مسافرت ریخت هیچ کس رو نبینم جور نمیشه یعنی خودم برنامه ریزیشو انجام نمیدم 

حتما سال بعد میزنم میرم تا پایان تعطیلات 

اگر نرم ها از سگ کمترم

هعی خواهر  من که انقدر دلم شکست که واگذارش کردم ب خدا  چون با همسرمم ناراحتی پیش اومد سر ...

جوابشو میده شک نکن

من جات بودم دیگه پامم نمیزاشتم خونش

اصلاااا حرفم دیگه نمیزدم باهاش

نهایتا تو جمع فامیل اگه میدیدمش یه سلام هنین

آفریییین  چند ساله دنبال اینم عید بریم مسافرت ریخت هیچ کس رو نبینم جور نمیشه یعنی خودم برنامه ...

دور از جونت 

دقیقا منم از اسفند ماه هی  میگم بریم سفر ، هیچکس به حرف من گوش نمیده امروز روز اول عید یک دعوایی تو خونه مون راه افتاد که بیا و ببین ( البته حالا دعواهای اساسی مونده ، وایسا عید دیدنی ها شروع بشه🤦‍♂️🤦‍♂️)