2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
یعنی چی واضح تر میکی

یعنی تو عشق یه طرفه ب تمام معنا سوختیم و قلب و روحمون مرد انگار از یک جنگ با لشکری شکست خورده درآمدیم طول کشید هضم کنیم حالمون خوب بشه بلند بشیم قدرت بگیریم د دوباره با از قبل شروع کردیم ولی اینبار دیگه درست انتخاب کردیم و عشق کردیم

همه چی خوب میشه تلاش کن 

بد جور خوردم زمین خیلییییییییییییییی بدجور اما به جاش بعد از سه سال به خودم اومدم بدجور هم عقلم اومد سرجاش با حرف پسر آشغال زود خر نمیشم باور میکنی اونقدر زرنگ شدم با هرکی رل بزنم روز اول متوجه میشم هدفش چیه نهایت تا سومین روز کات میکنم باهاش الان خیلی زرنگ شدم اما دیگه دوستی رو گذاشتم کنار

خب چ تاثیری نیزاره ابن ضربه ای ک خوردی

ببین هر ضربه ای تورو به رشد میرسونه و یاد میگیری هر رفتنی یک خیری توش بوده اینکه نباید راحت خام حرف طرف بشی اینکه نباید همه زندگیتو بند یه ادم کنی به درست موفقیتت زندگی تفریحاتت برسی 

و اینو بیشتر ادما تجربه میکنن تا یاد بگیرنش تا بفهمن 

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
یعنی تو بعدیا چه کارهایی نمیکنی

تا با پوست و. گوشت خونت درک نکنی هر چی بگیمم ممکنه ناشی بازی دراری یا یه جایی کنترل از دستت در بره 

انسان ها اشتباه میکنن زمین میخورن تا یاد بگیرن

ولی در کل خیلی تاپیک مفیدیه 

تجربه گرفتن از بقیه بهتر از تجربه کردنه

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
2706