2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست داریم تا دوست خوب  باید طرف رو بشناسه خب

خب شما از کجا میدونی دوستی اینا خوب نیست و طرفو نمیشناسه؟🤣😁

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
۱۶ سالشه دیگه کار بدی نکرده که دوستن من ۱۸ سالگی با شوهرم آشنا شدم 

چی بگم والا

تجربه ثابت کرده اکثرا تو این سن برا دوتا بالاپایین شدن هورمون رل میزنن و آخرشم تا سال کنکور میمونه و همه چی شونو نابود میکنن :/

البته صدرصد همیشه اینجوری نیست ولی خب...

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک
2731

کاااش میتونستمم قانعت کنم که الان کارت اشتباهه اما میدونم نمیشه چون خودم گوش نکردم فکر میکنی باهمه فرق داره اما بعد میفهمی که نداره من تفاوت سنیم باهات خیلی کمه مذهبی اینام نیستم ولی 

اگه رشتت تحربیه الان فقط تلاش کن لطفا

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲
چی بگم والا تجربه ثابت کرده اکثرا تو این سن برا دوتا بالاپایین شدن هورمون رل میزنن و آخرشم تا سال ک ...

منممممم ولیی خداروشکرر کات کردممم بنظرمن صددرصد همینه چیزیه که تجربه ثابت کرده

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲