2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الفاتحه

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

خدایا :/

عاقا تو این سن این کارا نکنید تهش فقط خودتون رو نابود میکنید://

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک
2740

رل داشتنت درست نیس 

ولی گفتنت به مامانت درست بود

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
خدایا :/ عاقا تو این سن این کارا نکنید تهش فقط خودتون رو نابود میکنید://

۱۶ سالشه دیگه کار بدی نکرده که دوستن من ۱۸ سالگی با شوهرم آشنا شدم 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2706