2733
2739
عنوان

در این مورد چیزی میدونید

699 بازدید | 63 پست

نه شماره کسی رو میخوام و نه میخوام کسی رو بهم معرفی کنید.  فقط اگه خودتون یا فرد نزدیکتون تجربه و اطلاعات مطمئن دارید بگید . 

طلسم محبت بازگشت . 

اصلا جواب میده ؟ 

راسته که میگن اثرش برعکس میشه بعد یه مدت و باعث جدایی میشه ؟ یا باعث درگیری تو خونه و خونواده میشه؟ افسردگی و بیماری میاره ؟ 

اگه باطلش کنیم اثرش ازبین میره یا اثر منفی میمونه ؟ چطور باطل کنیم ؟ 

کلا هر تجربه ای دارید بگید . هرچی میدونید در این مورد بگید 

نه نکنید.دوستم انجام داد همین چند روز پیش گفت پشیمونم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره حقیقته پشتش هزار بدبختیه زن داداشم برا داداشم میگرفت الان واقعا زندگیشون داغونه وداداشم علنی میگه چیز خورم کرده بوده من از ریختشم خوشم نمیاد

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2728
2738
چرا چطور شد مگه ؟  نتیجه نداد براش؟

نه اصلا خودش میگفت توبه کردم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
بهم رسیدن!

نبابا نرسیدن بدتر اوضاع رو آشفته میکنه

کلا شومی و بدبختی سایه میندازه رو زندگیت خیر عمرت رو نمیبینی سمت این چیزا نرو

اگه باطل کنم اثر شومش ازبین نمیره ؟ راه حل نداره ؟ 

واسه نیت بد نمیخواستم 

2706