2752
2734
عنوان

خواستیم بریم خونه پدرشوهرم جنگ شد !!

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد رنگی 😍😍😍😍.والا تو اسلام پوشیدن رنگ شاد واجبه نمیدونم چرا مردم ما دین اشتباه متوجه شدن

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
چقد رنگی 😍😍😍😍.والا تو اسلام پوشیدن رنگ شاد واجبه نمیدونم چرا مردم ما دین اشتباه متوجه شدن

اصلا مومن نیست من هر روز روزه ام این نمازم نمیخونه نمیدونم چشه

پسرم ❤❤😍😍😘😘

ما دیروز یکم حرفمون شد ، امشب هم جایی نمی‌ریم.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
ببین لباس رو میگه چه رنگارنگه!!

لباس دیگه داری همون و ببوش این و نکه دار برا وقتی مهمون میاد 

منم کت سوزن دوزی و دامن پلیسه ست کرده بودم اصلا کوتاه هم نبود رنگی هم نبود گفت اصلا این و نمیزارم ببپوشی گفتم اوکی 

یه پالتو کوتاه دارم خودم دوختم خیلی خوشکله با ساپورت پوشیدم همه جا رو ریختم بیرون با کفش پاشنه دار خیلی خوب شد 

مهمونی رفتیم 😁😁 بعد بهش گفتم یعنی اون لباسی که دوختم کاملا هم بلند بود از این خیلی بدتر بود همه پاهام بیرونه هیچی نتوتست بگه 😅😅

باور کن مردا دکمه قاطی کن دارن در لحظه قاطی میکنن 

کاش متوجه بشن الان ۲۰۲۴ هستیم 

زمانی که آدما جسارت نظر دادن راجب لباس یک نفرو داشتن مال ۲۰۰۲ بوده 

هرچقدرم میخوان نسبت نزدیکی داشته باشن 

اینا هنوز اپدیت نشدن . 

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍