2733
2734
عنوان

😊😊😊😊

606 بازدید | 34 پست

ماه عزیزم.😙

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

سلام عزیزم من برم تاپیک شب تاب سلام کنم برمبگردم 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

سلام ماه عزیزم.باشه خانومی راحت باشید.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میبینم که ماه جون رو تقسیم کردید بیچاره یه پاش اینوره یه پاش اونور خخخخخخ  

بله گلرخ جان محبوبیت دردسر داره‌.😂😂

خوبی عزیزم 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
خوبی عزیزم

خوبم عزیزدلم.شما خوبید؟

2738

نمیدونی چقدر. از. شنیدن خبر. موفقیتت خوشحال شدم تقریبا مشخص بود. چقدر. درسخوانی 

ای جان امیدوارم همیشه خوب وخوش باشید عزیزم

مرسی عزیزم.❤

نمیدونی چقدر. از. شنیدن خبر. موفقیتت خوشحال شدم تقریبا مشخص بود. چقدر. درسخوانی

عزیزم شما خیلی به من لطف دارید.

میخواستم راجع به یه مسئله ای نظرتون رو بدونم

چه جوری میشه با یه شخصی که ازش متنفرید و واقعا بویی از انسانیت نبرده تو یه گروه کار کرد و رفتار حرفه ای نشون داد.کسی که تا دو سال هر روز دیدمش ولی حتی بهش سلام هم نکردم مجبورم باهاش تو یه گروه قرار بگیرم.

سلام من از وقتم اصلا استفاده  مفيد نميكنم اصلا هم به خودم نظيرسم نه مويي شانه ميكنم نه مسواكي  نه اتاق مرتبي  نه هيچی ب خودم قول دادم واسه ارشد سال آینده بخونم ولی باز آش و کاسه ی پارسالم شروع شد بلد نیستم  برنامه بریزم! (رشتم  آموزش زبان) به هنر  علاقه ندارم  فقط دوست دارم درس بخونم.برا ارشد که نمیخونم اونم  میخوام ببینم شما چطوری برنامه میریزید و موطف به  انجامش میشید مخصوصا نظم شخصی و برنامه ریزی  برای درس من تک بعدیم اگه مثلا سفارش ترجمه ای کار کوچیکی انجام بخوام بدم کل زندگیم تعطیل میشه که به اونم بزور  میرسم

ماه و به راهنمایی بفرمایید من  دیگه مزاحم نمیشم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

خوب قبلا یک سری امتیازهای ویژه به شاگردهای ممتاز. هر. رشته تعلق مبگرفت  از. جمله پیوسته ادامه دادن یا گاهی فرصتهای استخدامی ویژه در. هر. حال عالیه 

سلام من از وقتم اصلا استفاده  مفيد نميكنم اصلا هم به خودم نظيرسم نه مويي شانه ميكنم نه مسواكي  نه اتاق مرتبي  نه هيچی ب خودم قول دادم واسه ارشد سال آینده بخونم ولی باز آش و کاسه ی پارسالم شروع شد بلد نیستم  برنامه بریزم! (رشتم  آموزش زبان) به هنر  علاقه ندارم  فقط دوست دارم درس بخونم.برا ارشد که نمیخونم اونم  میخوام ببینم شما چطوری برنامه میریزید و موطف به  انجامش میشید مخصوصا نظم شخصی و برنامه ریزی  برای درس من تک بعدیم اگه مثلا سفارش ترجمه ای کار کوچیکی انجام بخوام بدم کل زندگیم تعطیل میشه که به اونم بزور  میرسم  ماه و به راهنمایی بفرمایید من  دیگه مزاحم نمیشم

سلام عزیزم.مراحمی خانمی.

به نظرم برنامه ریزی کن و یه باشگاه ورزشی هم ثبت نام کن.

ساعت مطالعه ات رو یادداشت کن .

2706