2733
2734

تنبلی تخمدان دارم دو ساله اقدامم یه لوله رحمی رو به علت حاملگی خارج از رحم برداشتن حالا ابن سینا میرم واسه درمان 

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

شوهرم قبلا هر چی ازمایش میداد میگفتن خوبه حالا ابن سینا ازداد گفتن 3 درصد نرمال داره. دکتر گفت ای یو ای انجام بدیم من با یه لوله ای یو ای میشه؟ شاید اون تخمدانم که لوله نداره تخمک ازاد کنه اونوقت چی.. گیج شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره خودم دوس ندارم ای یو ای چون خیلی هارودیدم که نتیجه نگرفتن . منم با یه لوله رحمی درصدش کمتره البته اگه خدا بخاد همه چی میشه

2738

باران جان من شهرستانم و رفت و امد به تهران واسم سخته واسه همین اگه بخام ای یو ای انجام بدم بعد خدای نکرده منفی هم بشه چند ماهی عقب میوفتم . حداقل میکرو پیشه دلم رو خوش کنم به مراحل بعدیش

به نظر من آی یو آی پول تو جوب ریختنه، مستقیم برو میکرو، منم دکترم گفت یه بار آی یو آی امتحان کن، گفتم نمیخام یه راس رفتم واسه آی وی اف

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

انشاءالله خدا خودش به حق این شبهای خوب و عزیز جواب همه منتظرارو بده

پُشتِ تمام آرزوهای تو "خدا" ایستاده است... کافیست به "حکمت"ش ایمان داشته باشی تا "قِسمتَ"ت سرِ راهَت قرار بگیرد... او را بخوانید تا شما را اجابت کند
به نظر من آی یو آی پول تو جوب ریختنه، مستقیم برو میکرو، منم دکترم گفت یه بار آی یو آی امتحان کن، گفتم نمیخام یه راس رفتم واسه آی وی اف

طلوع جان شما با ای وی اف نتیجه گرفتی؟ میشه بگی کجا رفتی و چه مشکلی داشتی مرسی عزیزم

2706