2752
2734
عنوان

به خونمون مالیات خانه های لوکس بستن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 29 پست

عجبا خودتون کار کردین خونه خریدین زحمت کشیدین جواب دولتم باید بدین مالیات

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا اون موقع که ماها خریدیم زیر یه میلیارد بودپدرشوهرم که خونش رو سی میلیون خریده بود الان شده پنجاه تومن ،یه کارمندم هست

عزیزم ما چند سال پیش خریدیم

تقصیر ماست قیمتا اینجوری شده؟

درآمد ها هم آیا به همون نسبت بالا رفته؟

دزدیه اینکارشون

چقدر هست حالا مالیاتش

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

هرچی میکشیم از خودمونه ...وقتی سکوت کردیم همین میشه دیگه ...ولی تاجایی ک میتونید ندید ، نمیتونن که بکشن ادمو ، هروقت خودشون فیش های واریزی مالیات هاشون را به مردم نشون دادن اونوقت ماهم اقدام میکنیم

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
نه عزیزم ارزش ملک مهمه نه متراژش

اره ارزش ملک مام بالاست ویلاییه  صد میلیارد به بالاست  مالیات سنگین زدن 🤦 

ولی گفتن به خونه هایی بالا سیصد متر هم مالیات میدن 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
عزیزم ما چند سال پیش خریدیم تقصیر ماست قیمتا اینجوری شده؟ درآمد ها هم آیا به همون نسبت بالا رفته؟ ...

میگم که زور میگن خودتون کار کردین خریدین زور میگن انگار تو موقع سختی کمکی چیزی کردن که میخوان الان