2737
2734
عنوان

تا حالا شده کسی بهتون بدی کنه و تقاصشو همین دنیا پس بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2819 بازدید | 34 پست

نه‌من اصلا همچین اعتقادی ندارم باید دنباله راه حل باشی تا مشکلتو حل کنی نه اینکه منتظر باشی خدا چوبش رو به حرکت دربیاره برای شادیت چون اصلا خداوند چوبی نداره وبسیار مهربانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ستاک میشه تعریف کنی

((سبحان الله یافارج الهمّ ویاکاشف الغم فرّج همى ویسرّ أمرى و أرحم ضعفى و قلة حیلتى وأرزقنى من حیث لا أحتسب یارب العالمین)) حضرت محمد(ص)فرمودند هرکس مردم را از این دعا باخبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا میکند. (اللهم صل علی محمد و ال محمد)

بله.یه بنده خدایی حدود 20سال پیش پدرمو که نون حلال اما کم بدست میاورد رو بخاطر بی پولی مسخره کرد.ما چیزی بهش نگفتیم اما دلمون شکست.حالا اون ادم با وجود مال بسیار زیاد، یکدفعه ورشکست شدو پدرم داره کمک مالی بهش میکنه.

ما هیچ وقت نفرینش. نکردیم اما دلمون واقعا شکست. 

2731

یه مادرشوهر دارم وای که این زن چقدر بد جنسه

این ته بد بودنه،هر روزم خوشحالتر از دیروز خدا هم هیچ کاری باهاش نمیکنه 

((سبحان الله یافارج الهمّ ویاکاشف الغم فرّج همى ویسرّ أمرى و أرحم ضعفى و قلة حیلتى وأرزقنى من حیث لا أحتسب یارب العالمین)) حضرت محمد(ص)فرمودند هرکس مردم را از این دعا باخبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا میکند. (اللهم صل علی محمد و ال محمد)

بچه ها واقعا موندم هیچ کاری از دستم بر نمیاد مگه نمیگن خدا یاور مظلوماس؟

یا حضرت عباس کمکم کن تورو جان امام حسین 

بچه ها واقعا موندم هیچ کاری از دستم بر نمیاد مگه نمیگن خدا یاور مظلوماس؟یا حضرت عباس کمکم کن تورو جان امام حسین

من کاری به اینکه چی میگن ندارم ..ولی خودت بشین فک کن اگه قرار بود مظلوما بهشون کمک از غیب برسه این همه گشنه و اواره و جنگ زده نباید میبودن .. پس اگه شرایط بدی داری خودت یه حرکتی برای حلش بکن

Shake it! shake it!
2738

بچه ها شما از خدا بخواین تقاص کارهاشو ببینه

چوب خدا بی صداست. بالاخره یه روزی یه جایی تقاص دلی که شکستن یا بدی ای که کردن را میبینن. اتفاقا بعضی موقع ها میبینی طرف هر روز داره خوشبخت تر و خوشحال تر میشه اما اینا زودگذره بالاخره تقاص پس میدن. شک نکن.  

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺

مرمری نمیتونم صبر کنم، بابام مریضه و داره این روزا رو میبینه،من میترسم طوریش بشه

من دیدم

کسایی که خیلی ظلم بزرگی در حقم کردن . اون موقع که من یه دختر نوجوون بودم و کاری از دستم برنمیومد یه مدت افسردگی گرفتم و بعدش به خودم اومدم هیچ وقت هم به این فکر نمی کردم که اونا باید تاوان کاری که با من کردن رو بدن. فقط خیلی دلم شکسته بود.

ولی دوسه سال بعد بدون اینکه من حتی متوجه بشم و اون زمان که دیگه غرق زندگی خودم بودم و اونارو فراموش کرده بودم هر کدوم به یه شکل تاوان دادن و من از وقتی شنیدم تا الان که سالها میگذره هنوز در تعجبم که چطور تمام نیروهای جهان جمع میشن تا انتقام دل شکسته ای رو بگیرن.

مرمری نمیتونم صبر کنم، بابام مریضه و داره این روزا رو میبینه،من میترسم طوریش بشه

عزیزم به دلت بد راه نده انشاالله پدرت هر چه زودتر سلامتیشون را بدست بیارن. 

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺

قرار نیست همه این دنیا مجازات بشن

اگه خیلی اذیت میشی و فکر میکنی بهت ظلم میکنه باید سعی کنی جلوش رو بگیری 

خدا دوست نداره با بشینیم و نگاه کنیم که بهمون ظلم بشه و از اون بخوایم انتقام بگیره 

وگرنه باید بشینیم و بگیم خدا دشمن مسلمان هارو بکش  :دی

2706