2726

اگه دیدین میشه تعریف کنین؟

یکی خیلی داره اذیتم میکنه ولی خدا هیچ کاریش نمیکنه،خیلی دلم شکسته 

((سبحان الله یافارج الهمّ ویاکاشف الغم فرّج همى ویسرّ أمرى و أرحم ضعفى و قلة حیلتى وأرزقنى من حیث لا أحتسب یارب العالمین)) حضرت محمد(ص)فرمودند هرکس مردم را از این دعا باخبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا میکند. (اللهم صل علی محمد و ال محمد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم ...به من هر کسی بدی کرده زندگی به کامش شده...انقدر خوشحالو خندانن کیف میکنن......اما....اما امان از روزی که من بخوام کوچیکترین بدی به کسی بکنم یه جوریییی خدا میزنه پس کلم میگم گوه خوردم...خاک بر سر بد شانسم

دیدم ،برام اتفاق افتاده 

ولی از من میشنوی بیخیال باش.

با این فکرا فقط خودتو آزار میدی.

با نشستن و فکر کردن به اینکه پس کی میخواد تقاص پس بده،زندگی رو بخودت تلخ میکنی

واگذار کن به خدا،خودش جوابش رو میده

من آره یه نفر خیلی باهام بد کرد خودشو دوست نشون داد حرفایی که نبایدو بهش زدم رفت گذاشت کف دست کسی که نباید میذاشت آبرو واعتبارمو برد  درست جایی که داشتم به خواستم میرسیدم لگد زد به همچیم انقدر نفرینش کردم خدا میدونه بعد چند سال شنیدم اتفاق بدی براش افتاده که همون لحظه حس کردم چوب نفرینای من بوده.....و آروم شدم

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔

یعنی خودم باید انتقام بگیرم؟

((سبحان الله یافارج الهمّ ویاکاشف الغم فرّج همى ویسرّ أمرى و أرحم ضعفى و قلة حیلتى وأرزقنى من حیث لا أحتسب یارب العالمین)) حضرت محمد(ص)فرمودند هرکس مردم را از این دعا باخبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا میکند. (اللهم صل علی محمد و ال محمد)

چطوری نفرینش کردی؟

2706