2726
عنوان

دلخوشیتون چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2343 بازدید | 74 پست
اوا  نکنه یک گارفیلد دیگه بوده ولی یادمه  یک بار تاپیک زدید گفتید فلان مشکل رو دارم فقط کسایی رو دعا میکنم  ک این  مشکل رو دارن بعد اونلی ناراحت شد فکر کرد براش دعا نمیکنید بعد شما تاپیک زدید اونلی رو صدا کردید  گفتید از بس زیزی حرف زدو .... اونموقع من عکس کاربری نداشتما حالا ببین اگه اینا یادت هست که خودتی  اگه کلا  از اولش  همچین چیزی نبوده که اون یک نفر دیگه بوده   بانام کاربریه شما

اگه قضیه دعا و این چیزا بوده که مسلما یکی دیگه بوده ..

Shake it! shake it!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوا  نکنه یک گارفیلد دیگه بوده ولی یادمه  یک بار تاپیک زدید گفتید فلان مشکل رو دارم فقط کسایی رو دعا میکنم  ک این  مشکل رو دارن بعد اونلی ناراحت شد فکر کرد براش دعا نمیکنید بعد شما تاپیک زدید اونلی رو صدا کردید  گفتید از بس زیزی حرف زدو .... اونموقع من عکس کاربری نداشتما حالا ببین اگه اینا یادت هست که خودتی  اگه کلا  از اولش  همچین چیزی نبوده که اون یک نفر دیگه بوده   بانام کاربریه شما

زی زی جون. یک گارفیلد. دیگه هم توی سایت هست در. ضمن فکر. نکنم گارفیلد. کسی را دعا کنه گارفیلد.اهل عمل کردنه نه دعا احساس میکنم  سو تفاهم پیش امده  

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

كم تجربه تر كه هستيم، فكر ميكنيم ارزوها و هيجانهاي مان بالهايي نامرئي هستند كه به ما كمك ميكنند پرواز كنيم، كه اوج بگيريم و از دردها و ناهمواري هاي زندگي رد شويم. 
گاهي ارزوهايمان به ما قدرت پرواز ميدهند و گاهي عاشق شدنهاي يواشكي.
كمي كه زندگي به پيش ميرود، انگار براي پرواز به چيزي بيشتر از ارزوها و هيجانهايمان نياز داريم.
ما انتظار داريم كسي باشد، چيزي و يا نيرويي فراتر از ما تا به ما پرواز را بياموزد، پرواز از فراز دردها و رنجها!
حقيقت اين است كه قصه ي پرواز، يك قصه ي قديميِ شكست خورده است. 
پرواز هيچگاه براي ما نبوده و نخواهد بود. پرواز داستان پرندگان است. ما ادمهايي هستيم كه بر روي پاهايمان راه ميرويم و دنيا را با دستهايمان لمس مي كنيم. 
داستان ما، ديدن و حس كردن و لمس كردن است. با همين بدن و همين ذهن! 
ما همه چيز را سريع ميخواهيم. 
به همين علت مشتاق بال دار شدن هستيم تا سريع تر گذر كنيم. 
پرواز از موقعيتي كه سخت است. 
از رابطه اي كه به بن بست رسيده و از دردي كه اكنون در زندگيمان به وجود امده.
ما سريع ترين ها را اختراع ميكنيم تا رد شويم و فقط به مقصد برسيم. سريع ترين اتوموبيل، سريع ترين هواپيما، سريع ترين اينترنت و سريع ترين راهِ به دست اوردن! 
حقيقت اين است كه هيچ پروازي به ما كمك نخواهد كرد كه دردهايمان كمتر شود. 
ما بايد با پاهايمان، با چشمهايمان و با دستهايمان هر ان چه هست را تجربه كنيم؛ عشق يا درد، مهر يا رنج. 
فقط با همين بدني كه در اختيارمان است مي توانيم از دردها رد شويم.
براي گذر از هر شرايطي، لمس ان شرايط اولين قدم است.
اگر گذر كردن را ياد بگيريم، ارام ارام متوجه ميشويم به پرواز احتياج نداريم.
تمام انچه كه نياز داريم يك نزديكيِ عميق است؛ نزديكي به بدنمان و درونمان.
وقتي به درونمان نزديك شويم از پرواز بي نياز ميشويم. با بدني كه هنوز زنده است و اكنوني كه در اختيار ماست، گذر خواهيم كرد.
ارام باشيد و صبور، ما براي همين دنيا طراحي شده ايم.
به پرواز هيچ نيازي نيست. 
متن#پونه_مقیمی

زندگی زیباست ای زیبا پسند🌹
2728

دلخوشیم اینکه گاهی اوقات سنگ صبور خوبیم و میتونم به کسی که باهام دردودل میکنه آرامش بدم و از این بابت خدارو شاکرم

دلخوشیم اینکه صبورم و بعد از سختی ها و شکستهای گذشته م اونقد پخته شدم که در برابر مشکلات سعی میکنم خم نشم و با صبوری حلش کنم

دلخوشی بعدیم همسر و خانوادم و کسایی هستن که دوسشون دارم و هم من برا اونا مهممو هم اونا برای من

دلخوشی جدیدمم کوچولوییه که تو دلمه و میدونم قراره بیتد تا یه خانواده سه نفر و پراز شادی در کنارهم داشته باشیم و یک عمر با آسودگی لذت ببرم

زی زی جون. یک گارفیلد. دیگه هم توی سایت هست در. ضمن فکر. نکنم گارفیلد. کسی را دعا کنه گارفیلد.اهل عمل کردنه نه دعا احساس میکنم  سو تفاهم پیش امده

بله سوتفاهم شده متوجه شدم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
زی زی جون. یک گارفیلد. دیگه هم توی سایت هست در. ضمن فکر. نکنم گارفیلد. کسی را دعا کنه گارفیلد.اهل عمل کردنه نه دعا احساس میکنم  سو تفاهم پیش امده

خواستم خودم اینو بگم که من زبونم به دعا نمیچرخه گفتم الان به یه عده بر میخوره ...بهرحال حرفت درسته من اعتقادی به دعا و نفرین ندارم 

Shake it! shake it!

چقدر دوست دارم بحرفم باهات تاپیک بزنم وقت داری بیای الان؟

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
خواستم خودم اینو بگم که من زبونم به دعا نمیچرخه گفتم الان به یه عده بر میخوره ...بهرحال حرفت درسته من اعتقادی به دعا و نفرین ندارم

متوجه شدم سو تفاهم شده شما نبودی 

زی زی توی تاپیک به افریدم 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
زی زی توی تاپیک به افریدم

اوکی باشه عزیزم 

ممنونم از بودنتون

امیدوارم خدا دلخوشی هاتون رو نگیره ازتون و اون چندتا دوستی هم که دلخوشی خاصی ندارند، دلشون گرم بشه به بزرگترین و قشنگ ترین دلخوشی های واقعی این دنیا به زودی زود ان شالله

سپاس

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2706