2733
2734
عنوان

دلخوشیتون چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2351 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرگ را هم پس از دوس اضافه ميكنم  

😳😳😳خاطره چرا ؟؟؟لطفا پست گارفیلد. را یکبار. بخوان 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2731
مرگ را هم پس از دوش اضافه ميكنم

عه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
لطف داری ..من شرایطم ایده ال نیست ..ولی خیلی مشکلاتو پشت سر گذاشتم و به خیلی از ارزوهام رسیدم ..حالبه که زندگی پر از امتحانه ...حالا به اون چیزایی که میخواستم رسیدم اما چالشای بزرگتری رو به رومه ..خلاصه که این قصه سر دراز دارد

من دوبار از دستت شما ناراحت شدم اخلاقمه از دست هرکی ناراحت بشم به خودش میگم حتما گفتم به شما هم بگم  اخه کلا هروقت از دست کسی ناراحتم بهش میگم تو دلم نمونه ریپلای کردم تو اعلان ها ببینی 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
من دوبار از دستت شما ناراحت شدم اخلاقمه از دست هرکی ناراحت بشم به خودش میگم حتما گفتم به شما هم بگم  اخه کلا هروقت از دست کسی ناراحتم بهش میگم تو دلم نمونه ریپلای کردم تو اعلان ها ببینی

عزیزم من متوجه نشدم چی شد؟

Shake it! shake it!
تنها دلخوشیم پسرمه داروندارم همه چیزم

خدا حفظش کنه عزیزم.❤

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
عزیزم من متوجه نشدم چی شد؟

دودفعه ازدیت شما ناراحت شدم تو سایت همین 

دلخوشیم دخترمه هلیا..اگه اون نبود تا حالا حتما خودمو کشته بودم...

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند
من متاسفانه اصلا شما رو نمیشناسم .ولی اگه دوست دارید خوب تعریف کنید ببینیم چی شده که ناراحت شدید

اوا  نکنه یک گارفیلد دیگه بوده ولی یادمه  یک بار تاپیک زدید گفتید فلان مشکل رو دارم فقط کسایی رو دعا میکنم  ک این  مشکل رو دارن بعد اونلی ناراحت شد فکر کرد براش دعا نمیکنید بعد شما تاپیک زدید اونلی رو صدا کردید  گفتید از بس زیزی حرف زدو .... اونموقع من عکس کاربری نداشتما حالا ببین اگه اینا یادت هست که خودتی  اگه کلا  از اولش  همچین چیزی نبوده که اون یک نفر دیگه بوده   بانام کاربریه شما 

2706