2737
2734
عنوان

بخدا خستم دیگه

567 بازدید | 27 پست

پسرم دو سالشه یه مدتیه همش جیغ و داد و گریه میبرم مهمونی انقد جیغ میزنه رو همه خجالت میکشم امروز یکی از مهمونا میگفت بچه ت عصبیه خیلی دلم شکست الانم فقط داره جیغ میکشه و بهونه میگیره دیگه نمیدونم چیکار کنم 

پناهم باش خدایم 

سوین جان شروع سن استقلاله حدود دو سال لجبازی و بهانه گیریشون زیاد میشه

یعنی یک وقتایی ادم خل میشه ولی یک مرحله تکاملیشونه باید بزاری یکم ازاد باشه کسیم گفت عصبیه بگو بچست و محل نده همه بچه ها همین میشن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ربطی به بارداریت نداره سن 3 تا 5 سال اینجورین تو بعضی بچه ها زودتر شروع میشه

دختر من دوسالو نیم بود یهو عوض شد انقدر جیغ و گریه یک وقتایی نگاه میکردم میدیدم کل روز سرجمع چند دقیقه گریه نکرده برای هرچیزو هرکاری بهونه میگرفت الان نزدیک 4 ساله خیلی بهتر شده درکش زیادتر شده

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2728

تنقلاتو کم کن یا بهینش کن مثلا پف فیل درست کن خودت یا کیک خونگی یا ذرت مکزیکی یا اجیل بده

رو غذاهاش سس بریز سس فرانسوی یا کره

غذاهاشو خوشگل کن مثلا کباب تابه رو توپ توپی درست کن کتتم کف دستت قلقلی کن بزار جلوش شعر توپ سفیدم یا یک توپ دارم قلقلیه بخون جذبش بشه

ماهی اگه دوست داره بهش بده

2738

واااااي مثل پسره منه انگارهمونه

لاغر رررررررر وضعيف همش جيغ ميزنه همه رو ميزنه از دستش ديونه شدم

شوهرمم به من غر ميزنه تو اينجوري تربيتش كردي😔😔😔

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2706