2733
2734

گند زدم ماشینو برداشتم دور دو فرمون داشتم میزدم از کوچه بیام بیرون یهو صدای مهیبی اومد

گفتم چیزی نیست حالا

پیاده شدم دیدم سپر عقبم به جدول خورده اویزون شده خخخ

از کوچه اومدم بیرون صدتا بوق زدن واسم

همونجا وایسادم زنگ زدم شوهرم اومد

انقده شرمنده شدم اون هیچی نگفت ی ساعت بردیم سپرشو کامل برداشت😅

گفت برداشتم راحت تر بگردی باهاش

بعد برگشتیم باهم تو کوچه های خلوت دور زدیم

تمام وقت که رانندگی میکردم‌چپ چپ‌نگام میکرد

منم کلاجش اذیتم میکرد اخه خیلی پایینه

خوب خوبه یلدا جون ترست ریخت هوراااا

نه بابا کجا ریخت خیلی ناراحت شدم

به همسرم گفتم ازین به بعد هرخطی رو ماشین دیدی فکرمیکنی من مالیدم

نیم کلاج واین ها تماما یادم رفته😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبه صدای گند رو که شنیدی اومدی بیرون ببینی چه خبره 

باز یه پله از من جلوتری خخخخ

من رانندگیم بد نیست تو جاده هم میشینم ولی امان از در نظر گرفتن فاصله ها 

هنوز اندازه ماشین دستم نیست 

یه بار دور دو فرمون زدم می خواستم بیفتم لاین برگشت مثل شما یهو صدای مهیب شنیدم 

داشتم با خودم گفتم ببین چقدر مردم بی فرهنگن اشغالهاشونو میزارن وسط خیابون که با ماشین از روش رد بشیم در همین افکار بودم دنده رو که عقب زدم اومدم بیام عقب یه حجم بزرگی اومد بالا 

نگو یه اقای موتوری از پشت زده بود بهم منم فکر کردم صدای برخورد برای رد شدن از رو اشغال ها بوده 

یعنی اگه همون لحظه بلهد نشده بود من مثل بولدوزر از روش رد میشدم 

البته زدم بنده خدا رو خونین و مالین کردم 

درس عبرت شد که به صداها توجه کنم       

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2738
خوبه صدای گند رو که شنیدی اومدی بیرون ببینی چه خبره باز یه پله از من جلوتری خخخخمن رانندگیم بد نیست تو جاده هم میشینم ولی امان از در نظر گرفتن فاصله ها هنوز اندازه ماشین دستم نیست یه بار دور دو فرمون زدم می خواستم بیفتم لاین برگشت مثل شما یهو صدای مهیب شنیدم داشتم با خودم گفتم ببین چقدر مردم بی فرهنگن اشغالهاشونو میزارن وسط خیابون که با ماشین از روش رد بشیم در همین افکار بودم دنده رو که عقب زدم اومدم بیام عقب یه حجم بزرگی اومد بالا نگو یه اقای موتوری از پشت زده بود بهم منم فکر کردم صدای برخورد برای رد شدن از رو اشغال ها بوده یعنی اگه همون لحظه بلهد نشده بود من مثل بولدوزر از روش رد میشدم البته زدم بنده خدا رو خونین و مالین کردم درس عبرت شد که به صداها توجه کنم

خدایی از روش رد شدی؟🤕🤕🤕

ن دیگه قصدشو داشتم 

دنده عقب زدم رومو که کردم عقب که برم عقب یهو دیدم یه هیکل گنده از پشت شیشه عقب اومد بالا اول یه سکته زدم بعد فهمیدم جریان صدایی که شنیدم چی بود 

ولی خدایی اگه سریع خودشو از زمین بلند نمیکرد من که ندیده بودمش از روش رد میشدم 

تا چند ساعت حالم خراب بود میگفتم اگه از روش رد شده بودم الکی الکی قاتل شده بودم   

یه مشکلی هم که هست ماشین قبلیمون سنسور عقب داشت تا از پشت به جایی می خ‌استم بزنم بوق میزد ولی این نداره 

اوایل چون عادت به سنسور عقب داشتم همینجوری میرفتم یهو یغدم میفتاد این سنسور عقب نداره الان دیگه دقتم بیشتر شده 

ن دیگه قصدشو داشتم دنده عقب زدم رومو که کردم عقب که برم عقب یهو دیدم یه هیکل گنده از پشت شیشه عقب اومد بالا اول یه سکته زدم بعد فهمیدم جریان صدایی که شنیدم چی بود ولی خدایی اگه سریع خودشو از زمین بلند نمیکرد من که ندیده بودمش از روش رد میشدم تا چند ساعت حالم خراب بود میگفتم اگه از روش رد شده بودم الکی الکی قاتل شده بودم

عاشقت شدم یعنی من🤐

من ی ساعت اخم کرده بودم و ناراحت بودم واسه سپر خدا به داد تو برسه اون لحظه چه حالی بودی😷

یه مشکلی هم که هست ماشین قبلیمون سنسور عقب داشت تا از پشت به جایی می خ‌استم بزنم بوق میزد ولی این نداره اوایل چون عادت به سنسور عقب داشتم همینجوری میرفتم یهو یغدم میفتاد این سنسور عقب نداره الان دیگه دقتم بیشتر شده

مال هم داره ولی خراب شده

بگم درستش کنه کمکم میکنه؟

اره حتما 

سنسور عقب عالیه از اون روز به بعد من هر وقت عقب میام با این که دقت میکنم ولی حس میکنم یکی رو دارم زیر میکنم 

ماشینمون موقته وگرنه برای اینم سنسور میزاشتیم 

اره حتما سنسور عقب عالیه از اون روز به بعد من هر وقت عقب میام با این که دقت میکنم ولی حس میکنم یکی رو دارم زیر میکنم ماشینمون موقته وگرنه برای اینم سنسور میزاشتیم

گرونه سنسور؟اخه ما دست دوم خریدیم ماشینو صاحب قلبیش گذاشته ولی خرابه حالا

ماشینت چیه؟مال ما ال۹۰

2706